Екіпірування

Збираємось на кінні змагання: список обов’язкових аксесуарів для вершника

Збір на змагання – процес відповідальний та хвилюючий, адже кожна деталь вашого гардеробу та аксесуари важливі для гарного зовнішнього вигляду і впевненості у собі. Тому корисно мати список всього необхідного, щоби нічого не забути.

Неважливо новачок ви чи досвідчений спортсмен – заздалегідь перевірте наявність та стан вашого екіпірування. Не варто відкладати покупку турнірного одягу на останній момент, адже нові речі необхідно обкатати на тренуванні. Інакше буде неприємно виявити, що турнірний одяг тисне/тре/незручний у розпал змагань.

Збираємось на кінні змагання: список обов'язкових аксесуарів

Основні аксесуари для вершників

Незалежно від виду кінного спорту існує базовий набір турнірного екіпірування для вершника.

  • Білі бриджі – невід’ємний атрибут змагань із кінного спорту. Вони повинні бути дуже зручними, еластичними та легкими у догляді.
  • Турнірна блузка: традиційно це біле поло з коміром-стійкою. Такі пропонує торгова марка Fouganza – у цьому випадку у вас буде 100% попадання по дрес-коду навіть якщо буде дозволено виступ без краватки та редингота.
  • Краватка є обов’язковою на всіх серйозних змаганнях, особливо у виїздці. Одним з найкращих варіантів буде лаконічний пластрон Claire фірми ELT, який можна прикрасити брошкою та заколоти на свій смак.
  • Редингот: однотонний, спокійних темних (для виїздки) кольорів. Безпрограшний варіант – класичний чорний з білою окантовкою Comp (для дорослих) та Сompete (дитячий) від Fouganza. Вони забезпечують повну свободу рухам вершника завдяки структурі тканини та спеціальному крою. Такий редингот бездоганно поєднується практично з будь-якими аксесуарами для змагань із кінного спорту.
  • Шолом є обов’язковим для всіх вершників. Універсальний варіант для будь-яких видів кінного спорту – моделі Fouganza у класичному чорному кольорі та яскраві варіанти, такі полюбляють конкуристи.
  • Рукавички можуть бути як білими, так й одного кольору з рединготом. Останні роки все більше вершників вибирають до чорного рединготу легкі, комфортні та практичні моделі рукавичок фірми Fouganza також чорного кольору. Чудово зарекомендували себе рукавички Sessalina, Premier Equine в різних кольорах.
  • Шпилька для волосся необхідна вершницям з довгою стрижкою. Найулюбленіші кіннотницями варіанти – стримана шпилька з сіткою для волосся від Waldhausen і ошатна модель Chique від QHP.
  • Тренчики для шпор – це деталь, яка може додати витончені акценти у вашому стилі. Модель Black shine від Waldhausen відрізняється високою якістю шкіри й фурнітури, а також приємним легким блиском.
  • Правильна білизна допоможе отримати розслаблену еластичну посадку. Безшовний топ Basic від Kalenji заслужено отримав високу оцінку за якість та підтримку грудей під час занять спортом. При цьому його крій не сковує рух, а матеріал забезпечує відмінне відведення поту та вентиляцію.

Дуже зручно, коли турнірний одяг зберігається у готовому вигляді в спеціальному чохлі, а решта речей – в окремій сумці. Так ви завжди знаєте, що будь-якої миті готові вийти на бойове поле і показати свої найкращі результати.

Ваш кошик порожній