Як зняти мірки

Як визначити розмір шолома

Така важлива деталь екіпіровки вершника, як захисний шолом, повинна підбиратися ретельно. Крім того, він повинен бути міцним, а також добре поглинати удари. Шолом для верхової їзди повинен щільно сидіти на голові.

Як зняти мірки, щоб визначити розмір шолома?

Щоб визначити розмір шолома, який вам потрібен, достатньо дізнатися свій обхват голови. Для цього пропускаємо сантиметрову стрічку по найширшій частині голови – по прямій лінії приблизно на два пальці вище брів і на палець вище вух. Отримані результати в сантиметрах і будуть необхідним вам розміром шолома за європейськими мірками.

Як визначити розмір шолома

Таблиця розмірів шоломів

Об’єм голови в см51-5253-5455-5657-5859-6061-6263-6465-66
ПозначенняXXSXSSMLXLXXLXXL

Варто врахувати, що виробники орієнтуються на дві основні форми голови: круглу і овальну. Тому навіть якщо ви змогли правильно зняти мірки для шолома, він може не підійти по формі. Наприклад, якщо шолом тисне в області чола і потилиці, але вільний з боків – у вас більше овальна голова, а шолом розрахований на більш круглу. Якщо навпаки – значить у вас голова більш кругла, ніж потрібно для конкретно цього шолома.

Правильно підібраний за розміром шолом має щільно сидіти на голові, однаково торкаючись всіх сторін, а козирок повинен бути на два пальці вище брів. Фахівці Horseua.com завжди готові допомогти підібрати необхідну екіпіровку як новачкам, так і професіоналам кінного спорту.

Ваш кошик порожній