Як зняти мірки

Як визначити розмір одягу для верхової їзди

Одяг для вершника повинен бути зручним – в міру просторим і в міру облягаючим. Тому вибираючи футболки, сорочки, поло, жилетки, куртки та інший одяг не забувайте ретельно перевіряти хоча б основні мірки.

Як визначити розмір одягу для верхової їзди

Як зняти мірки для одягу для верхової їзди?

Вибираючи одяг для верхової їзди, враховуйте особливості будови свого тіла. Щоб не помилитися з розміром, вам потрібно зняти основні мірки в верхній частині тулуба.

1. Довжина рукава

2. Довжина плеча

3. Обхват грудей

4. Обхват талії і стегон

5. Ширина плечей

6. Довжина по спинці

Всі мірки потрібно знімати стоячи, в розслабленому стані і в тій білизні або нижньому одязі, з яким ви плануєте носити обновку.

Довжина рукава визначається по зовнішній стороні злегка зігнутою руки від точки на плечі над проймою до зап’ястя. Довжина плеча вимірюється від точки з’єднання з рукавом до основи шиї. Для вимірювання окружності грудей сантиметр повинен розташовуватися горизонтально по найбільш виступаючим точкам грудей. При цьому сантиметрова стрічка повинна бути затягнута не сильно, але і не провисати. А ось мірки з талії знімаються навпаки – щільно прикладаючи сантиметр до тіла в найбільш вузькій частині талії. Для обхвату стегон мірка знімається аналогічно, але по найбільш виступаючим точкам тазових кісток і сідниць. Щоб дізнатися ширину плечей, вимірюємо відстань по найбільш виступаючим точкам з боку спини. Довжина одягу вимірюється по спинці, починаючи від основи шиї і до талії або іншої необхідної точки.

Знаючи ці мірки, за таблицями легко визначити необхідний розмір одягу для вершника. Враховуйте, що теплі речі варто брати на піврозміру більше, щоб вони не обмежували рухів під час їзди. Якщо є сумніви у виборі екіпіровки для вершника – проконсультуйтеся з фахівцями Horseua.com.

Ваш кошик порожній