Як зняти мірки

Як визначити розмір бридж для верхової їзди

Для будь-якого вершника хороші зручні бриджі для верхової їзди – це основа екіпіровки нарівні з взуттям і захисним шоломом. Враховуючи різноманіття кінного одягу, що пропонують виробники, для підбору бридж, які сядуть ідеально, необхідно правильно зняти мірки.

Як визначити розмір бридж для верхової їзди

Як зняти мірки для кінних бридж?

Щоб визначити розмір бридж для верхової їзди, які підійдуть краще за все, вам потрібно буде зняти мірки:

1. Обхват талії

2. Обхват стегон

3. Довжина по зовнішньому шву

4. Довжина по внутрішньому шву

Щоб визначити обхват талії, сантиметровою стрічкою щільно (але не внатяжку) вимірюємо окружність в найвужчому місці талії. Оскільки сьогодні продається дуже багато моделей з низькою посадкою, не забудьте уточнити і висоту талії бридж (від пояса до промежини).

Стегна міряємо в найширшому місці, по найбільш виступаючих частин сідниць. Зверніть увагу, що якщо у вас на стегнах є виражений «ефект галіфе», то потрібно заміряти обсяг і в цій частині стегон – якщо різниця з першими мірками буде сильна, то краще орієнтуватися на друге значення.

Щоб зняти мірки по довжині, вимірюємо відстань від щиколотки до пояса – по зовнішньому шву і до промежини – по внутрішньому. Залежно від того які бриджі плануєте купувати (з еластичною панчохою внизу або з класичною застібкою на липучці), виміряйте обхват щиколотки – горизонтально у найтоншому місці ноги.

Перш ніж оформляти покупку бридж, треба запитати у продавця, наскільки добре тягнеться тканина, з якої зшиті бриджі. Сучасні матеріали можуть дати ефект «утяжки», а можуть і навпаки – бути дуже еластичними і утворювати складки. Грамотні продавці Horseua.com допоможуть підібрати товар так, що бриджі сядуть як «друга шкіра».

Ваш кошик порожній