Тромексін (1 кг) – антибактеріальне

0.00

Немає в наявності

Тромексін Іспанія, 1 кг – комплексний антибактеріальний препарат. Застосовується великій рогатій худобі, свиням, вівцям, козам, кроликам та птиці при ентеритах бактеріальної етіології, сальмонельозі, колібактеріозі, при бактеріальних інфекціях на тлі вірусної патології, пастерелеьозі, хворобах дихальних шляхів, пневмонії, гастроентериті, септицемії, дизентерії, гострому риніті.

Склад: в 1 грамі препарату міститься в якості діючих речовин сульфаметоксипіридазину – 200 мг, триметоприму – 40 мг, тетрацикліну хлоргідрату – 110 мг, бромгексину хлоргідрату – 0,13 мг.

Виробник: Іспанія

Тромексін Іспанія, 1 кг – порошок світло-жовтого кольору. Комплексний антибактеріальний препарат.

Застосовується:

 • птиці при ентеритах бактеріальної етіології, сальмонельозі, колібактеріозі, при бактеріальних інфекціях на тлі вірусної патології;
 • великій рогатій худобі при пастерелеьозі, ентеритах, хворобах дихальних шляхів;
 • свиням при пневмонії, гастроентериті, септицемії;
 • вівцям та козам при дизентерії, пневмонії, копитній гнилі;
 • кроликам при гострому риніті, пастерельозі, ентеритах.

Склад:

В 1 грамі препарату міститься в якості діючих речовин:

 • сульфаметоксипіридазину – 200 мг;
 • триметоприму – 40 мг;
 • тетрацикліну хлоргідрату – 110 мг;
 • бромгексину хлоргідрату – 0,13 мг.

Фармакологічна дія:

Сульфаметоксипіридазин з триметопримом, що входять до складу препарату, в асоціації мають широкий спектр дії по відношенню до мікроорганізмів, перешкоджаючи синтезу тетрагідрофолієвої кислоти в бактеріальній клітці.
Дія тетрацикліну полягає в порушенні білкового синтезу бактерії на рівні рибосом. Механізм дії бромгексину полягає в гідролізі мукопротеінів, основних складових секрету дихальних шляхів.
Бромгексин сприяє зняттю гіперемії слизових оболонок і поліпшенню вентиляції легенів.
Тромексин ефективний при інфекціях, викликаних: E. coli, Clostridium spp., Salmonella spp., Proteus mirabilis, Proteus spp., Pasteurella spp., Staphylococcus, Streptococcus, Enterococcus, Klebsiella spp., Bordetella spp., Neisseria spp.
Терапевтична концентрація досягається в крові через 1-2 години після орального прийому тромексину і утримується протягом 12 годин. Максимальна концентрація в крові досягається через 8 годин після введення. Діючі речовини тромексину та їх метаболіти виводяться з організму переважно з сечею і жовчю.

Дозування:

Великій рогатій худобі, свиням і вівцям: 1 г тромексину на 10 кг маси тіла тварини в перший день і 2 г тромексину на 30 кг маси тіла в наступні 2-3 дні. Препарат може задаватися з водою або кормом: 1 кг препарату на 2000 л води або на 1000 кг корму.

Птиці та кролям: груповим методом орально в суміші з водою з розрахунку 2 г на літр води в перший день 1 г на літр у 2 і 3 дні. Якщо симптоми захворювання зберігаються, то через 3-4 дні лікування повторюють.

Протипоказання:

 • Не рекомендується застосовувати тваринам, гіперчутливим до одного з компонентів препарату, а також з нирковою недостатністю.
 • Забороняється застосовувати курам-несучкам.

Застереження:

 • Забій птиці на м’ясо дозволяється через 5 діб після останнього застосування тромексину.
 • Забій на м’ясо інших тварин дозволений через 15 днів після останнього застосування препарату.

Умови зберігання:

Препарат зберігається у сухому, захищеному від яскравого світла і прямих сонячних променів місці при температурі не вище 25 °C

Термін придатності:

5 років.

Виробник:

Іспанія