Шоломи для верхової їзди та кінного спорту

Шолом для верхової їзди – це обов’язковий атрибут навіть для початківців вершників, особливо для дітей. Він слугує для захисту, так само як жилет для верхової їзди. Його конструкція така, що забезпечує максимальний захист голови вершника не тільки в разі падіння з коня, але і від можливих травм в сідлі.

Дуже важливо розуміти, що для занять верховою їздою потрібен саме кінний шолом. Деякі батьки намагаються замінити його велосипедним, щоб не витрачати гроші на покупку ще одного, але це небезпечна практика. Оскільки падіння і травми в кінному спорті відрізняються від інших видів спорту, конструкція і захисні функції шоломів також різняться. Тому не варто економити на безпеці та здоров’ї. У магазині HorseUa представлена ​​продукція різних виробників – ціни на шоломи для верхової їзди тут доступні кожному.

Як вибрати шолом для верхової їзди?

При виборі шолома для верхової їзди, в першу чергу необхідно дізнатися свій розмір – для цього сантиметром вимірюється окружність голови. Як правило це цифри в діапазоні від 48 до 64 см, ці цифри будуть потрібні вам, щоб вибрати потрібний розмір шолома. Важливо враховувати, що шоломи для верхової їзди бувають з можливістю регулювання розміру (вказується мінімальне і максимальне значення) і без регулювання (один розмір).

Шоломи з можливістю регулювання консультанти HorseUa рекомендують в першу чергу дітям, які ще ростуть. Також вони будуть зручні тим, хто займається взимку на холоді, а значить під шолом потрібно одягати теплу шапку.

Дуже важливо, щоб шолом сидів на голові щільно, не здавлював її, але і не бовтався. Якщо у вас довге волосся, враховуйте щільну посадку шолома, збираючи волосся для тренування.

Обов’язкові атрибути якісного шолома для верхової їзди:

  • гарна вентиляція,
  • міцний спеціальний козирок, який захищає перенісся від ударів,
  • кріплення на трьох або чотирьох ременях з надійною фіксацією під підборіддям,
  • м’які підкладки на ременях,
  • знімна внутрішня вставка, яку легко прати.

Різноманітність моделей шоломів, представлених в магазині HorseUa, розраховані як на професійних спортсменів, так і на любителів. Ви можете замовити шолом для верхової їзди он-лайн в інтернет-магазині HorseUa. Наші консультанти завжди готові допомогти та надати кваліфіковані поради і допомогти у виборі.