No products were found matching your selection.

Кепки, капелюхи, шапки для верхової їзди

Будь-яка людина, яка займається верховою їздою, проводить чимало часу на вулиці. Це відбувається незалежно від пори року, погоди і того, чи є у вас критий манеж. Тому важливо подбати про відповідні головні убори та придбати шапки для верхової їзди.

Головні убори на конюшні актуальні в будь-яку пору року. Вони можуть бути різних видів і фасонів, але головна їх мета одна – дарувати вам комфорт і зберігати ваше здоров’я.

В спекотну погоду дуже важливо захистити від сонячного і теплового удару не тільки коня, а й себе. Для цього фахівці HorseUa рекомендують не забувати одягати кепку з довгим козирком. Вона вбереже вашу голову від впливу прямих сонячних променів, а вентиляція забезпечить приплив свіжого повітря і охолодження. До того ж, кепка відмінно допоможе зберегти волосся чистими під час роботи по стайні – пил, шерсть і інші забруднювачі залишаться на тканинi, а не на шкірі голови.

Зимові шапки для кінного спорту та теплі головні убори

Навесні і восени корисно мати в своєму гардеробі якісну флiсову пов’язку на голову. Вона допоможе зберегти тепло і захистить від поривів холодного вітру ваші вуха. Таку пов’язку дуже зручно одягати під захисний шолом в зимову пору року при слабких морозах – так і вуха в теплі, і техніка безпеки дотримана.

Під час холодної погоди фахівці HorseUa рекомендують одягати на тренування утеплений підшоломник. А поза манежу тепло і комфорт вам подарують якісні зимові шапки з шарфами різної форми. Вони пошиті і додатково утеплені так, щоб не пропускати холодне повітря і відмінно тримати температуру.

Як і всі фірмові речі, шапки і шарфи для верхової їзди зроблені з якісних зносостійких матеріалів, дуже зручні в носінні і за ними легко доглядати.

Щоб замовити шапку для верхової їзди онлайн в магазині HorseUa, виміряйте окружність голови і проконсультуйтеся з нашим фахівцем при оформленні замовлення. Так ви будете впевнені, що обрана вами річ точно підійде за розміром.

Ціни на шапки для верхової їзди, як i на всю іншу екіпіровку (наприклад, шпори для верхової їзди), вас дуже порадують. Завдяки роботі безпосередньо з виробниками і постачальниками, вартість всіх товарів в HorseUa доступна всім.