Поло і футболки для кінного спорту

Хорошому вершнику нічого не заважає, якщо він правильно одягнений. Про спеціальні бриджі або гольфи для верхової їзди знають всі. А ось якісними футболками та сорочками часто нехтують в цілях економії. І даремно.

Сорочки-поло і кінні футболки спеціального крою не тільки додають фарб у ваш тренувальний костюм, але і захищають вашу шкіру від багатьох неприємних впливів.

В першу чергу варто розуміти, що посадка вершника під час тренування трохи відрізняється від того, як ми рухаємося в повсякденному житті. Тому звичайні сорочки і футболки можуть значно обмежувати вас в рухах, коли ви знаходитесь в сідлі.

Крій поло і футболок для верхової їзди ідеально підходить вершникам будь-якого віку і розмірів, головне – підібрати потрібний розмір. Такий одяг не сковує рухи, але і не буде надто вільним, заважаючи і відволікаючи під час тренування. А тканини, які використовуються для пошиття футболок і поло для верхової їзди, як правило, тягнуться в двох напрямках, забезпечуючи вершникові максимальну свободу рухів у сідлі.

Поло для верхової їзди та звичайні футболки основні відмінності

Найчастіше кінні футболки і поло одягаються в теплу пору року, коли для вершника критично зберігати оптимальну температуру тіла при навантаженнях. З огляду на специфіку всієї іншої екіпіровки, якісні футболки і поло для верхової їзди – це ваш головний спосіб ефективно відводити вологу при підвищеному потовиділенні, а також охолоджуватися за рахунок легких і дихаючих тканин.

Актуальна проблема літніх тренувань – сонце і комахи. Рукава і високий комірець кінного поло відмінно захищають шию і плечі вершника від обгорання на сонці. Якщо ви тренуєтеся в місцевості з великою кiлькiстю комах, то варто підібрати футболку для верхової їзди з легкої тканини з довгим рукавом, щоб захистити себе від неприємних укусів.

Важливий момент: спеціальні футболки і поло для верхової їзди, як і вся екіпіровка для кінного спорту, шиються з сучасних матеріалів. Вони дуже міцні, зносостійкі і добре зберігають колір і зовнішній вигляд в процесі носіння. Їх легко прати і при цьому вони практично не мнуться.

Фахівці магазину HorseUa завжди готові допомогти з вибором найбільш відповідної екіпіровки для вершників будь-якого рівня. Тому якщо ви зібралися купити в Києві футболки і поло для верхової їзди, то в магазині HorseUa рекомендують звертати увагу не тільки на бренди, а й на акуратність швів. Якщо ви хочете замовити футболку і поло для верхової їзди онлайн, то ретельно виміряйте розміри, особливо це стосується довжини виробу і ширини в плечах.