Краги для верхової їзди та кінного спорту

Як вибрати краги для верхової їзди та для чого вони взагалі потрібні? Цими питаннями починає задаватися будь-який кіннотник, що почав їздити верхи.

За своєю суттю, краги замінюють халяву чобіт, якщо ви вирішили їздити в черевиках або кросівках. Але, як і будь-який одяг для верхової їзди, краги виготовляються різних видів і з різних матеріалів. Тому дуже важливо, щоб при виборі краг ви орієнтувалися в першу чергу не на ціну, а на ваші потреби.

Основне завдання краг – захищати ноги вершника під час тренування. З ними у вас менше шансів розтерти ноги або набити синці об амуніцію коня. А якщо краги якісні і добре підібрані, то можуть поліпшити розміщення ноги вершника на боці у коня.

Щоб купити краги для верхової їзди в Києві, не обов’язково їхати в магазин на примірку. Якщо ви хочете замовити краги он-лайн в магазині HorseUa, то консультанти магазину із задоволенням допоможуть вам підібрати і потрібну модель, і відповідний розмір.

За типом краги діляться на дві основні категорії.

  • Виїздкового типу – імітують високу халяву виїздкових чобіт з виступом в області коліна в зовнішній частині; виготовляються з різних типів шкіри.
  • Універсальні – більш симетрична модель, виготовляється з щільної тканини, замші, шкірозамінника або шкіри.

Ціни на краги для верхової їзди залежать в першу чергу від матеріалу, з якого вони виготовлені. Для вершикі-початківців і тих, хто їздить рідко, добре підійдуть краги з більш м’яких матеріалів. Вони дають більше свободи нозі, але при цьому дозволяють краще «чути» коня.

Для тих, хто тренується постійно, більш практичними будуть краги для верхової їзди з щільних матеріалів, особливо зі шкіри – вони більш практичні, довговічні і за ними легко доглядати за допомогою спеціальних засобів по догляду за амуніцією. До того ж вони краще тримають форму і допомагають зафіксувати ногу в правильному положенні.

Для того, щоб визначити потрібний вам розмір, потрібно зняти дві мірки (бажано не на одній, а на обох ногах):

  • Висота халяви – відстань від щиколотки до середини коліна;
  • Обхват гомілки – окружність в найбільш виступаючій частини литкового м’яза.

Підбираючи краги, важливо не тільки зняти необхідні мірки, але враховувати особливості ніг. Для цього скористайтеся можливістю отримати професійну консультацію в інтернет-магазині HorseUa. Оскільки наші співробітники є вершниками зі стажем більше 10 років, вони з радістю поділяться своїм досвідом з вами.