Обрати та купити хлисти для верхової їзди

Хлисти для верхової їзди сьогодні є необхідним атрибутом для будь-якого вершника, так само, як і шоломи для верхової їзди. З його допомогою можна посилити вплив шенкелями, підказувати коню під час навчання, покращити дисципліну.

Який хлист вибрати?

Хлист для верхової їзди вершник обирає в першу чергу в залежності від дисципліни. Два основних види спортивних хлистів відрізняються довжиною та формою «хвоста»:

  • конкурний – 60-70 см, на кінці шкіряна «хлопавка»,
  • виїздковий – 90-130 см, на кінці короткий шнур, іноді – «хлопавка».

Будова хлистів однакова, але при цьому вони можуть бути дуже різноманітні.

В першу чергу вам варто вирішити, який матеріал обплетення ручки буде зручний вашій руці. Виробники пропонують варіанти зі шкіри, синтетики, пластика, силікону. Колірна палітра при цьому дуже різна, допускається непомітний декор з вставок, страз.

Другий важливий момент – це вагові характеристики хлиста, наскільки обтяжена ручка і скільки важить сам хлист. Від цього залежить не тільки зручність вершника при роботі хлистом, а й сила удару по крупу коня.

Щоб купити хлист для верхової їзди в Києві, зовсім не обов’язково витрачати час на поїздки по магазинах. Ви завжди можете проконсультуватися з досвідченими фахівцями і замовити хлист для верхової їзди онлайн в нашому магазині HorseUA.