Гольфи для кінного спорту

Чимало кіннотників недооцінюють гольфи для верхової їзди, поки не випробують їх у справі. Гольфи для верхової їзди мають чимало переваг, а якісні матеріали роблять їх дуже комфортними.

Функціональність гольфів складно переоцінити. У такій простій, на перший погляд, деталі кінного гардероба дуже багато позитивних якостей. Всі вони роблять вашу їзду і роботу на стайні комфортними.

  • Гольфи допомагають вершнику підтримувати суглоби, розігрівати м’язи, покращують циркуляцію крові.
  • Захищають бриджі від бруду і пилу.
  • Допомагають чоботам і крагам щільніше сісти на ногу вершника.
  • Одягнені поверх бридж, гольфи допомагають утримувати штанини, щоб ті не задирались і не збиралися в складки.
  • Дуже зручно в теплу пору року зняти краги після тренування і залишитися в черевиках і гольфах для кінного спорту – ноги будуть набагато менше втомлюватися і швидше відпочиватимуть після навантаження.

Як вибрати гольфи для верхової їзди

Фахівці HorseUa рекомендують кіннотникам, які хочуть купити гольфи для кінного спорту, звертати увагу на декілька параметрів.

  1. На кожен сезон варто брати відповідні гольфи для верхової їзди: на літо – тонкі і дихаючі, на зиму – щільні і утеплені. У холодну пору року також варто подбати про теплу куртку для верхової їзди або жилет.
  2. Гольфи повинні бути зшиті з натуральних матеріалів і добре відводити вологу.
  3. Шви мають бути максимально плоскими, гумка – м’якою і еластичною, щоб не стискала литку.
  4. На підошві має бути щільна підкладка; добре, якщо носок і п’ятка також будуть укріплені.

Замовити гольфи для верхової їзди онлайн – просто та зручно в кінному магазині HorseUa. Визначитися з розміром вам допоможуть досвідчені консультанти з багаторічним стажем в кінному спорті.

Зверніть увагу, що ціни на гольфи в HorseUa цілком доступні кожному, а допомога і комфорт від використання цього елемента кінного гардероба будуть дійсно відчутними!