Екіпірування для верхової їзди – замовляйте онлайн

У кінному магазині в Києві HorseUA представлений великий вибір якісних товарів від перевірених брендів. Ці товари для вершників ми перевірили на власному досвіді і готові порекомендувати вам найбільш зручне та якісне екіпірування для верхової їзди, яке буде відповідати вашим потребам і завданням.

Чому важливо правильно підібрати екіпірування вершника

Вершники-початківці часто вважають, що їздити верхи можна і в звичайному одязі. Однак це не так. Наприклад, бриджі для верхової їзди створені з урахуванням анатомічних особливостей людини і багаторічного досвіду їзди верхи. Звичайні джинси можуть бути дуже стильними, але через товсті та грубі шви швидко розітруть ноги. А модні лосини і легінси дуже зручні і не затруднюють рухи вершника, проте можуть відчутно ковзати по сідлу, що зробить посадку вершника нестійкою.

Правильно підібрані кінні бриджі – НЕ труть, добре сидять і щільно контактують з поверхнею сідла. Всі моделі, представлені в магазині HorseUa.com, відрізняються бездоганним кроєм, приємними для тіла і практичними тканинами, стильними та модними кольорами.

Те ж стосується і взуття для верхової їзди. На відміну від повсякденних моделей, стилізованих під черевики для верхової їзди, справжні кінні черевики та чоботи служать роками навіть в найскладніших умовах, зберігаючи при цьому свої якості і відмінний зовнішній вигляд.

Спеціальне екіпірування та інші товари для вершників

Якщо штани, взуття та куртка ще можуть бути звичайними (якщо ви збираєтеся їздити верхи вперше), то спеціальне екіпірування – те без чого не обійтися жодному вершникові.

Перш за все це шолом для верхової їзди. Неважливо займаєтеся ви спортом професійно чи просто виїжджаєте на кінну прогулянку – шолом потрібен завжди. Різноманітність сучасних моделей дозволяє знайти потрібний варіант для будь-якого вершника: дитячі або дорослі, регульовані або з фіксованим розміром, різних кольорів і з малюнками або строгі, класичні.

Рукавички, краги (краги і черевики – це заміна чобіт) і хлист – незамінні аксесуари, без яких комфортна їзда верхи просто неможлива.

Поло – спеціальна футболка для верхової їзди, яка набагато зручніша та й виглядає набагато гарніше ніж звичайна. Гольфи – одягають поверх бридж, під краги.

Дітям, які починають займатися кінним спортом, рекомендується одягати захисні жилети і, звичайно ж, дитячий одяг для верхової їзди.

Досвідченим вершникам знадобляться шпори. А для тих, хто збирається виступати на змаганнях з конкуру або виїздки – необхідно заздалегідь подбати про турнірний одяг: редингот, турнірні бриджі і поло.

Важливо пам’ятати, що весь одяг для верхової їзди підбирається в першу чергу для комфорту і безпеки. Обов’язково скористайтеся можливістю отримати докладну консультацію з будь-якого товару у досвідчених фахівців. У магазині HorseUa.com, на ваші питання відповідатимуть фахівці з багаторічним досвідом в сфері кінного спорту.