Стремена безпечні Arena, Acavallo

SKU: AC607

6,920.00

Товар зі складу в Європі. Передзамовлення. Доставка 21-28 днів.

Стремена безпечні Arena від Acavallo відрізняються запатентованим важелем, розробленим після багатьох років досліджень і розробок. Плече з відкриванням назовні гарантує безпечне зняття в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Стремена безпечні Arena від Acavallo відрізняються запатентованим важелем, розробленим після багатьох років досліджень і розробок. Їх технічний склад заснований на поєднанні високотехнологічного металу і полімерів, вироблених за допомогою інноваційної та запатентованої технології лиття під тиском. Плече з відкриванням назовні гарантує безпечне зняття в разі виникнення надзвичайної ситуації. Продається парами.
Підошва виготовлена ​​з нержавіючої сталі і відрізняється довгими горизонтальними отворами, які запобігають скупчення піску і бруду, щоб гарантувати оптимальний захват в будь-яких умовах. Нержавіюча сталь захищає виріб від корозії і, отже, гарантує довгий термін служби.
Відкриття механізму блокування і розблокування, що приводиться в дію під напругою, розташоване на один сантиметр вище, щоб уникнути помилкового ковзання ступні в бік і запобігти затримці відкривання важеля у надзвичайній ситуації.

Колір: сірий, чорний, синій, червоний, жовтий, коричневий, вугольний, титан, рожевий.