Сiдло конкурне з регульованим ленчиком “Paddock” Fouganza

SKU: 8324691

0.00

Немає в наявності

Сiдло конкурне з регульованим ленчиком Paddock iдеально підійде для роботи на манежі та подолання перешкод. Виконане з натуральноï шкiри. В комплекті з сідлом продається чохол для сiдла та комплект з трьох ленчикiв (S, M, L, розмір M встановлений), а також набором інструментів для їх заміни та зі шкалою розмірів, що допоможе підібрати правильний розмір для свого коня.

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Сiдло конкурне з регульованим ленчиком Paddock iдеально підійде для роботи на манежі та подолання перешкод. Виконане з натуральноï шкiри. Має знімні переднi та заднi колінні упори на липучках. Регульований ленчик дозволяє налаштувати сідло відповідно до розмiрiв коня. Панелі зроблено з пінополіуретану, що забезпечує довговічність (дуже м’які). Система Perfect Fit полегшує заміну ленчиків. Розмiр ленчикiв: S=28см, M=30см, L=32см. В комплекті з сідлом продається чохол для сiдла та комплект з трьох ленчикiв (S, M, L, розмір M встановлений), а також набором інструментів для їх заміни та зі шкалою розмірів, що допоможе підібрати правильний розмір для свого коня.
Регулярно мити гліцериновим милом. Регулярно зволожувати молочком для шкіри. Зволожувати шкіру бальзамом або жиром для змащення шкіри.
Вага: 5,4 кг.
Колiр: коричневий
Розмiр: 17,5

Основний матеріал : 60% шкiра буйвола, 40% теляча шкіра
Набивка: 100% поліуретан
Внутрішній матеріал : 100% поліпропілен

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ