Сідло для коня виїздкове Wintec Isabell

SKU: 10936

59,840.00

Товар зі складу в Європі. Передзамовлення. Доставка 21-28 днів.

Сідло для коня виїздкове Isabell вiд Wintec iдеально виготовлене, надзвичайно глибоке та чіпке сідло, у якому вершники відчують себе ідеально збалансованими.

Сідло для коня виїздкове Isabell вiд Wintec дозволяє оптимізувати положення ніг за допомогою регульованих подушок. Завдяки майже безшовному з’єднанню з конем сідло забезпечує прямий контакт вершника з конем. Iдеально виготовлене, надзвичайно глибоке та чіпке сідло, у якому вершники відчують себе ідеально збалансованими.
Це сідло символізує давню та успішну співпрацю між Wintec та Ізабель Верт – найтитулованішої спортсменки в історії кінного спорту на Олімпійських іграх.

Всі нові та покращені сідла Wintec оснащені технологією HART (Horse And Rider Technology).

Розмір:

  • 16,5 дюймів/42 см
  • 17 дюймів/43 см
  • 17,5 дюймів/44 см
  • 18 дюймів/46 см

Сідла Wintec HART адаптуються та підтримують ідеальну гармонію з вашим конем у кожній дисципліні. Революційна система подушок CAIR пропонує найкращий захист спини коня та робить сідла контактними. Повітряні подушки CAIR в панелях адаптуються до м’язів спини, рівномірно розподіляють вагу вершника і усувають точки тиску в сідлі. Система змінних ленчиків пропонує ідеальне рішення для зручної підгонки сідла під коня. Таким чином ви гарантуєте, що сідло можна в будь-який час індивідуально адаптувати до коня, який постійно змінюється.