Сідло для коня австралійське Wintec 500

SKU: 10948

51,990.00

Товар зі складу в Європі. Передзамовлення. Доставка 21-28 днів.

Австралійське сідло для коня вiд Wintec 500 – міцне сідло, у якому використовуються новітні сідельні технології. Ідеально підходить для вершників, що надають перевагу безпеці та комфорту.

Австралійське сідло для коня вiд Wintec 500 – міцне сідло, у якому використовуються новітні сідельні технології. Ідеально підходить для тривалих поїздок, ігри в поло та для вершників, що надають перевагу безпеці та комфорту.

Це сiдло оснащене технологією HART (Horse And Rider Technology), що робить його зручним як для вершника, так і для коня.

Розмір: M, L

Сідла Wintec HART адаптуються та підтримують ідеальну гармонію з вашим конем у кожній дисципліні. Революційна система подушок CAIR пропонує найкращий захист спини коня та робить сідла контактними. Повітряні подушки CAIR в панелях адаптуються до м’язів спини, рівномірно розподіляють вагу вершника і усувають точки тиску в сідлі. Система змінних ленчиків пропонує ідеальне рішення для зручної підгонки сідла під коня. Таким чином ви гарантуєте, що сідло можна в будь-який час індивідуально адаптувати до коня, який постійно змінюється.