Екіпірування

Що подарувати дівчині, яка любить коней

Пошук і вибір подарунків – це завжди приємні клопоти. Навіть якщо ви далекі від світу коней, HorseUa.com підкаже що подарувати дівчині кіннотнику, а консультанти допоможуть вибрати ідеальний презент.

Подарунки для дівчат, які люблять коней, можна умовно розділити на сувенірні та практичні. Якщо ви не близькі знайомі, то оптимальними подарунками стануть різні милі штучки на кінну тематику:

  • картини і статуетки, різні елементи декору;
  • подушки і пледи, домашній текстиль;
  • брелоки, відкривачки, підставки та інші корисні дрібниці;
  • набори для творчості, іграшки;
  • біжутерія, браслети, годинники із зображеннями коней або речей пов’язаних із ними;
  • стильні сумки-шопери і т.д.
Що подарувати дівчині, яка любить коней

Для дівчини, яка обожнює коней, але ще не пов’язала своє життя з ними, відмінним подарунком стане урок верхової їзди або прогулянка верхи. Обов’язково ознайомтеся з рекомендаціями для тих, хто тільки починає своє навчання: вибір хорошого клубу, правильний одяг та інші поради – це ті деталі, з яких складеться ваш паззл незабутнього дня й ідеального подарунка.

Ще один варіант подарунка підійде як початківцю кіннотнику, так і професійному спортсмену – оригінальна фотосесія з улюбленою твариною обов’язково сподобається. Головне, правильно підготуватися до фотозйомки, щоб отримати приємні враження і шикарні знімки.

Якщо дівчина – кіннотник зі стажем, то їй припадуть до душі більш практичні подарунки. Кожен вершник оцінить якісну екіпіровку, будь то рукавички, хлист, шолом, бриджі, жилетка, поло і т.д. Все це не важко підібрати навіть заочно за допомогою консультантів HorseUa.com. Спортсменів порадують аксесуари для турнірів: красива краватка або брошка до неї, зручна заколка для волосся, стартові рукавички або парадний шолом.

Вершниці, які вже тривалий час займаються верховою їздою, високо оцінять подарунок у вигляді амуніції для коня. Тут доречно згадати приказку «вальтрапів багато не буває», а до вальтрапу можна підібрати комплект з бинтів і вушок для коня. Гарний налобний для наголів’я, якісні стремена і нові путлища, комплект ногавок, різні засоби персоналізації амуніції (спеціальні накладки на сідло, стремена, шпори, тренчики і т.д.). Дуже практичним буде комплект з чохлів для вуздечки, сідла і стремен, а також набори засобів по догляду за амуніцією або косметика для коня. До речі, комплект якісних щіток і зручний місткий ящик для них теж порадують будь-якого кіннотника. Завжди затребувані у кіннотників і ласощі для коней: цукерки, лікіти, печиво і кекси.

Окремо варто згадати книги, адже існує чимало професійної якісної літератури, яка буде корисна як спортсмену, так і просто любителю коней. Такі книги можуть стати дійсно найкращим подарунком, якщо грамотно підібрати автора і зміст.

Головна порада при виборі подарунка: проконсультуйтеся заздалегідь з фахівцями, щоб дізнатися які параметри потрібно уточнити для того, щоб підібрати річ, яка ідеально підійде одержувачу подарунка. Якщо все ж є сумніви в правильності вибору, завжди можна презентувати подарунковий сертифікат в магазин HorseUa.com – так ви точно не помилитеся!

Ваш кошик порожній