Новачкам

Рудий кінь: опис і фото рудих коней

Руда масть стала основою для появи багатьох гарних і незвичайних забарвлень коней.

Рудий кінь весь одного кольору – це його відмітна ознака. Підпалин немає, грива і хвіст теж завжди руді. Вони можуть бути більш світлого або темного відтінку, але ніяк не чорними або білими. До того ж у деяких коней рудої масті грива і хвіст можуть вигоряти на сонці влітку і ставати світліше.

Дуже нарядно виглядають на рудих конях відмітини у вигляді білих зірок і проточин на голові, а також білих шкарпеток на ногах. А ось ніс, як правило, прагне до чорного окрасу, оскільки шкіра у рудих коней сіра.

Види мастей

Види мастей

Варіантів рудої масті існує чимало, від світло-рудого до темно-шоколадного. Світло-рудий може бути від червоно-золотистого до сіро-рудого, але найчастіше такі коні мають колір близький до абрикосового. При темно-рудій масті окрас коня може мати відтінок від каштанового до шоколадного, а грива з хвостом – від солом’яного до темно-рудого з вкрапленнями чорного волосся. На морді можуть бути чорні підпалини.

Золотисто-рудий кінь на яскравому світлі буде відливати золотом, а червоно-рудий – красивим яскравим мідним відливом.

Бура масть є найтемнішим різновидом рудої масті. У шерсті такого коня є чорні волоски, а в гриві і хвості – темно-коричневі. А рідкісну темно-буру масть непрофесіонал може прийняти за ворону.

Популярність рудої масті

Популярність рудої масті

Руда масть є однією з основних і від неї з’явилися такі рідкісні масті як золота, рудо-чала, ігренева, бура і навіть ряба. Тому у таких коней запросто можуть народитися руді лошата.

Ваш кошик порожній