Роборанте (100 мл) – вітамінний препарат

SKU: 1001012

0.00

Немає в наявності

Роборанте Іспанія, 100 мл – вітамінний препарат, який застосовується для великої рогатої худоби, свиней, коз, овець, собак, кішок та хутрових звірів. Використовується коли потрібен ефект реанімації, детоксикації або стимулюючий, як стимулятор апетиту, перед великим фізичним навантаженням, для стимулювання продуктивності, післяопераційний період, допоміжний при септицемії, допомога у випадках низької народжуваності, субеструс.

Склад: казеїн–пептид – 5,0, фосфорілхолін хлорид кальцію – 5,0, цианокобаламин (вітамін В12) – 0,005 мг.

Виробник: Іспанія

Роборанте Іспанія, 100 мл – вітамінний препарат у вигляді розчину для ін’єкцій, який застосовується для великої рогатої худоби, свиней, коз, овець, собак, кішок та хутрових звірів. Використовується коли потрібен ефект реанімації, детоксикації або стимулюючий: метаболічний або енергійний дисбаланси, виснаження, слабкість, дисбаланси, стан дефіциту, анемія, одужання, септицемія, інфекційні захворювання, низька продуктивність, неврит, невралгія, парез, параліч, репродуктивна відмова.
Як стимулятор апетиту: у випадках виснаження або слабкості (транспортування, хвороби). Перед великим фізичним навантаженням, молодим тваринам (період відлучення), для стимулювання продуктивності, післяопераційний період, допоміжний при септицемії, допомога у випадках низької народжуваності, субеструс. Доповнення в післяпологовому періоді (важкі пологи), покращення загального вигляду (виставкові тварин), порушення роботи печінки, кабанам і бикам в центрах штучного осіменіння.

Склад:

Діюча речовина:

  • казеїн – пептид – 5,0,
  • фосфорілхолін хлорид кальцію 5,0,
  • цианокобаламин (вітамін В12) 0,005 мг

Допоміжні речовини до 100 мл

Фармокологічна дія:

Комплексний препарат:

  • Білки: 19 амінокислот,
  • Енергетика: фосфорілхолін,
  • Вітаміни: Вітамін B12,
  • гепатопротектор: фосфорілхолін
  • Мінерали: кальцій і фосфор

Вітамін B 12: збільшення синтезу еритроцитів, метіоніну і креатину, участь у метаболізмі жирів і вуглеводів. Необхідний для синтезу мієлін (цілісність нервової системи) сприяє зростанню і покращує використання поживних речовин, парентеральне надходження від 30 до 60 разів ефективніше, ніж пероральне.

Фосфорілхолін хлорид кальцію: проміжний метаболічних процесів (донор метильних груп), економія енергії, жовчоутворюючої і жовчогінну дію, допомога в синтезі і метаболізмі жирів регулює нервово-м’язову діяльність, джерело кальцію.

Казеїн-пептиди: великі біологічні величини повноцінного білка. Гидролизоване для прямого використання організмом. Включає 19 амінокислот, серед них 8 необхідних амінокислот, корисний у будь-якому випадку гипопротеинемии; зберігає позитивний баланс азоту (для утворення імуноглобулінів, відновлення тканин, при анемії)

Дозування:

Дорослі коні: вводити внутрішньовенно повільно, у зв’язку з тим, що препарат є гіпертонічним розчином амінокислот, 10-20 мл / лошата: 5-15 мл – підшкірно.

Велика рогата худоба дорослі тварини: 10-25 мл/телята: 5-15 мл – внутрішньовенно або підшкірно

Вівці/кози дорослі: 3-5 мл / ягнята: 2-3 мл – внутрішньом’язового або підшкірно

Свині дорослі: 5-10 мл/поросята: 5-10 мл – підшкірно

Собаки: від 0,5 до 5 мл – внутрішньом’язового або підшкірно

Кішки і хутрові тварини: від 0,5 до 2,5 мл – внутрішньом’язово або підшкірно

Застереження:

  • Не змішуйте Роборанте в одному шприці з іншими препаратами.
  • Призначається тільки ветеринаром.

Спосіб зберігання:

Препарат зберігати в сухому прохолодому місці, далеко від сонячного світла та недоступному для дітей і домашніх тварин.

Виробник:

Іспанія