Попона дощова/зимова Fouganza

SKU: 8366323

0.00

Немає в наявності

Попона розроблена для захисту коня пiд час вигулу за прохолодної та дощової погоди. Завдяки водонепроникній та повітропроникнiй тканині попона довговічна та захищає коня від негоди. Попона ідеально підійде для використання навесні, восени або теплою зимою. Теплий поліестеровий наповнювач 200 г/м².

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Розмiр: 125см, 135см, 145см, 155см, 165см

Попона розроблена для захисту коня пiд час вигулу за прохолодної та дощової погоди. Завдяки водонепроникній та повітропроникнiй тканині попона довговічна та захищає коня від негоди. Попона ідеально підійде для використання навесні, восени або теплою зимою. Теплий поліестеровий наповнювач 200 г/м². Посилена підкладка на грудині. Має двi нагрудні застібки та хрестоподібні та ремені в зоні стегон. Великі розрізи забезпечують свободу рухів коня. Анатомічна форма для простішого розміщення по спинi. На холцi має накладку з овчини для захисту гриви. Всі шви посилені подвійними стібками.
Попону рекомендується регулярно прати, оскільки брудна попона може спричинити подразнення шкіри коня. Рекомендуємо зчищати пил щіткою після кожного використання. Усі попони Fouganza можна прати в пральній машинці при температурі 30°C. Після прання необхідно висушити, згорнути та зберігати у сухому місці.

Склад: 100% поліестер
Склад пiдкладки: 65% поліестер, 35% бавовна

Розмiр: 125см, 135см, 145см, 155см, 165см