Попона дощова “Light” Fouganza

SKU: 8278005

0.00

Немає в наявності

Попона розроблена для захисту коня у дощову погоду. Завдяки водонепроникній та повітропроникнiй тканині попона Light довговічна та захищає коня від негоди.

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Розмiр: 115см, 125см, 135см, 145см, 155см, 165см

Попона розроблена для захисту коня у дощову погоду. Завдяки водонепроникній та повітропроникнiй тканині попона Light довговічна та захищає коня від негоди. Має двi нагрудні застібки та хрестоподібні та ремені в зоні стегон. Новий крій забезпечує більшу площу покриття – закриває холку. Накладка для хвоста повністю закриває задню частину коня, забезпечуючи максимальний захист від дощу. Збільшені вставки забезпечують свободу рухів коня, вони повторюють рухи коня незалежно від темпу, запобігаючи утворенню великих зон натирання. Зміцнена підкладка на грудях для стійкості до стирання і розтягувань. Застібки типу вічко-гачок на перехресних ременях оснащено фіксаторами, які запобігають несподіваному розстібанню.
Попону рекомендується регулярно прати, оскільки брудна попона може спричинити подразнення шкіри коня. Рекомендуємо зчищати пил щіткою після кожного використання. Усі попони Fouganza можна прати в пральній машинці при температурі 30°C. Після прання необхідно висушити, згорнути та зберігати у сухому місці.

Склад: 100% поліестер

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Розмiр: 115см, 125см, 135см, 145см, 155см, 165см