Попона для висушування із мікрофібри Fouganza

SKU: 8278208

0.00

Немає в наявності

Попона для висушування із мікрофібри – ідеальна річ для використання після тренування. Відводить вологу і, разом з тим, захищає від протягів. Використовувати після розсідлування коня. Час висихання коня залежить від його фізичного стану, інтенсивності проведеного тренування і кількості виділеного поту. Можна також використовувати її вологою, щоб охолодити коня у спекотну погоду.

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Розмiр: 125см, 135см, 145см, 155см, 165см

Попона для висушування із мікрофібри – ідеальна річ для використання після тренування. Відводить вологу і, разом з тим, захищає від протягів. Використовувати після розсідлування коня. Час висихання коня залежить від його фізичного стану, інтенсивності проведеного тренування і кількості виділеного поту. Можна також використовувати її вологою, щоб охолодити коня у спекотну погоду. Поліестерна тканина з мікрофібри сприяє відведенню вологи. Одна застібка-липучка на шиї, знімний ремінь на животі. Після висушування коня, попона швидко сохне. Регулюється на шиї відповідно до довжини плеча коня. Попона для висушування із мікрофібри – ідеальна річ для використання після тренування. Відводить вологу і, разом з тим, захищає від протягів.
Радимо регулярно очищувати попону, оскільки бруд може спричинити подразнення шкіри коня. Всі попони Fouganza можна прати в пральній машинці при температурі 30°C.
Перед зберіганням висушити попону.

Склад: 100% поліестер

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Розмiр: 125см, 135см, 145см, 155см, 165см