Попона денникова 2-в-1 Fouganza

SKU: 8525786

0.00

Немає в наявності

Ця попона складається з двох елементів, які можна з’єднати між собою, щоб забезпечити додатковий захист від холоду взимку. Щоб захистити коня від холоду в міжсезоння, можна використовувати лише попону щільністю 200 г/м². Коли температура падає, можна додати нижній шар 250 г/м². Ця система 2-в-1 значно зменшує вагу попони на спині коня порівняно з нашарування декількох традиційних попон.

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Розмiр: 125см, 135см, 145см, 155см, 165см

Попона розроблена для захисту стрижених коней в деннику в холодну пору року. Окрім того, що попона 2-в-1 має надзвичайно міцну тканину, вона забезпечує комфорт для коня і не обтяжує його. Регульована попона захищатиме коня від холоду всю зиму. Ця попона складається з двох елементів, які можна з’єднати між собою, щоб забезпечити додатковий захист від холоду взимку. Щоб захистити коня від холоду в міжсезоння, можна використовувати лише попону щільністю 200 г/м². Коли температура падає, можна додати нижній шар 250 г/м². Ця система 2-в-1 значно зменшує вагу попони на спині коня порівняно з нашарування декількох традиційних попон. Двi кліпси на грудині, перехресні ремені-стяжки та гумки. Карабіни на перехресних ременях-стяжках оснащено гумовими обмежувачами, щоб запобігти ненавмисному відкриванню. Високий виріз горловини запобігає натиранню, а накладка з матеріалу софтшел на холці забезпечує максимальний комфорт. Вигнута форма клапана для хвоста запобігає тертю об волосся хвоста. Двi ручки на чохлі полегшують перенесення.
Попону рекомендується регулярно прати, оскільки брудна попона може спричинити подразнення шкіри коня. Рекомендуємо зчищати пил щіткою після кожного використання. Усі попони Fouganza можна прати в пральній машинці при температурі 30°C. Після прання необхідно висушити, згорнути та зберігати у сухому місці.

Склад: 100% поліестер
Склад пiдкладки: 65% поліестер, 35% бавовна

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Розмiр: 125см, 135см, 145см, 155см, 165см