Подарунки для вершників та любителів коней

Які подарунки для вершників обрати – постійна проблема для тих, хто не пов’язаний з кіньми. Але насправді, існує величезна кількість варіантів того, що можна подарувати любителю коней.

Подарунки для вершників можуть бути як практичними, так і сувенірними. Якщо ви не найближчі друзі, можна вибрати тематичні подарунки, які сподобаються кожному:

  • брелоки,
  • картини,
  • пазли,
  • домашній текстиль (подушки, пледи),
  • посуд
  • м’які іграшки,
  • колекційні статуетки.

Проте якщо ви хочете обрати подарунок, який дійсно припаде до душі вершнику, то варто дізнатися докладніше про його хобі.

Якщо вам потрібен подарунок коневласнику або тому, хто орендує коня, то можна подарувати кінну амуніцію. Завжди актуальними будуть красиві стильні попони, вальтрапи або бинти з вушками – такі речі можна дарувати комплектом. Витончений налобний ремінь для вуздечки або стремена з декором також порадують будь-якого вершника – кіннотники нечасто балують себе «парадними» речами без потреби. Дуже зручними і практичними будуть комплект з чохлів на сідло і на стремена. А якісне хутро або пад під сідло, який буде дбати про здоров’я улюбленого коня, оцінить навіть початківець вершник! Найпростіше ж – підібрати якісні ласощі або іграшки для тварини.

Що подарувати вершнику

Не залежно від того, чи є у вашого адресата свій кінь, або ж він просто займається в кінних клубах, є чимало речей, які дійсно порадують вершника, і при цьому будуть корисні на кожному тренуванні.

Захисний шолом, сорочку або поло, жилетку – з грамотним консультантом Horseua.com можна вибрати, знаючи лише звичайні розміри вашого вершника. Бриджі підібрати також можна, якщо знати якому фасону надає перевагу ваш любитель коней. Універсальні, але практичні подарунки – хутро на сідло, хлист, спеціальна сумка для екіпіровки, красива оригінальна шпилька для краватки спортсмену.

Книга, безумовно, відмінний подарунок, але потрібно розуміти, що це – спеціалізована література. Тому вибір видання краще робити за допомогою професіоналів в кінному спорті. Так ви можете бути впевнені, що купили дійсно корисну і вартісну книгу, а не просто «щось про конячок».

Щоб вибрати ідеальний подарунок, скористайтеся можливістю проконсультуватися з фахівцями магазину Horseua.com. Професійні кіннотники з багаторічним стажем завжди допоможуть підібрати подарунок, який зробить вашого вершника дуже щасливим. Якщо сумніви все ж залишаться, то скористайтеся подарунковим сертифікатом, завдяки якому ваш близька людина зможе сама вирішити що їй потрібніше або що більше подобається.

Що б ви не вибрали, не сумнівайтеся – ваш подарунок буде ідеальним. А команда Horseua.com забезпечить швидку і дбайливу упаковку з доставкою по всій Україні!