Пенбекс (100 мл) – антибактеріальне, антибіотик

SKU: 000407

0.00

Немає в наявності

Пенбекс Іспанія, 100 мл – протибактерiальний засiб для системного застосування, представлений у виглядi готової до вживання суспензiї для iн’єкцiй. Призначений для лiкування бактерiальних iнфекцiй, спричинених мiкроорганiзмами, у коней, великої рогатої худоби, свиней, коз, собак i кiшок.

Склад: 1 мл препарату містить пеніцилін G (прокаїн) – 200 000 М О, дегідрострептоміцину (сульфат) – 250 мг, бетаметазон – 0,5 мг, хлорфеніламіну (малеат) – 8 мг, прокаїну (гідрохлорид) – 15 мг.

Виробник: Іспанія

Пенбекс Іспанія, 100 мл – антибактеріальний засіб, антибіотик системного застосування, призначений для лiкування бактерiальних iнфекцiй, спричинених мiкроорганiзмами, чутливими до дiї комплексу пенiцилiну-дигiдрострептомiцину сульфату. Використовується для лікування коней, великої рогатої худоби, свиней, вiвць, коз, собак i кiшок.

Склад:

1 мл препарату містить:

  • пеніцилін G (прокаїн) – 200 000 М О;
  • дегідрострептоміцину (сульфат) – 250 мг;
  • бетаметазон – 0,5 мг;
  • хлорфеніламіну (малеат) – 8 мг;
  • прокаїну (гідрохлорид) – 15 мг.

Фармакологічна дія:

Синергiчне поєднання пенiцилiну G прокаїну повiльного всмоктування та дигiдрострептомiцину, представленого у виглядi готової до вживання суспензiї для внутрiшньом’язових iн’єкцiй. Пенiцилiн G прокаїн швидко досягає високого рiвня в кровi, що зберiгається протягом 24 годин. Дегiдрострептомiцин сульфат доповнює та пiдсилює протимiкробну дiю. Дiють на Clostridium spp., Corynebacterium spp., Haeamophilus spp., Klebsiella pneumoniae, стафiлококи та стрептококи. Бетаметазон має протизапальну дiю. Хлорфенiламiн малеат дiє як десенсибiлiзуючий, протигiстамiнний агент та полiпшує дихальнi процеси.

Дозування:

Пенбекс вводиться внутрішньом’язово. Дозу визначає ветеринар. Рекомендовано: 1-1,5 мл на 10 кг маси тiла , а саме:

Конi: 15-25 мл на тварину на добу, протягом 3-4 днi.

Велика рогата худоба: 15-25 мл на тварину на добу, протягом 3-4 днiв.

Свинi: 10-12 мл на тварину на добу, протягом 3-4 днiв

Собаки та кiшки: 0,5-2 мл на тварину на добу, протягом 3-4 днiв.

Протипоказання:

Не дозволяється використання антибіотику Пенбекс при наявностi у тварин пiдвищеної чутливостi до певних компонентiв препарату. У сенсибiлiзованих тварин можуть виникати алергiйнi реакцiї, яких слiд лiкувати ангигiстамiнами та/або кортикостероїдами. Застосування наприкiнцi перiоду вагiтностi у великої рогатої худоби може прискорити пологи.

Застереження:

  • Не застосовувати вагітним тваринам.
  • Не дозволяється вводити коням, м’ясо яких використовується у їжу людям.

Період виведення (каренції): м’ясо – 30 днiв, молоко – 3 днi (6 доїнь).

Зберігання:

Пенбекс слід зберiгати в сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.

Термін придатності:

2 роки з дати виготовлення.

Виробник:

Іспанія