Пад з ефектом пам’яті Whiters Free in Gel, Acavallo

SKU: AC215

6,920.00

Товар зі складу в Європі. Передзамовлення. Доставка 21-28 днів.

Пад з ефектом пам’яті Whiters Free in Gel від Acavallo виготовлен з використанням спеціальних технологій, які дозволяють не стискати холку і допомагають запобігти іншим проблемам за рахунок рівномірного розподілу ваги. Протиковзаючи, амортизуючі і гексагональні властивості гелю цього паду поєднуються з амортизуючими властивостями піни з ефектом пам’яті.

Пад з ефектом пам’яті Whiters Free in Gel від Acavallo виготовлен з використанням спеціальних технологій, які дозволяють не стискати холку і допомагають запобігти іншим проблемам за рахунок рівномірного розподілу ваги.

Протиковзаючи, амортизуючі і гексагональні властивості гелю поєднуються з амортизуючими властивостями піни з ефектом пам’яті.

Завдяки гексагональній гелевій структурі, повітря стискається всередині осередків паду і автоматично видаляється при русі коня, створюючи повітряну подушку під сідлом, що робить його придатним для будь-якого стилю і розміру сідел.

Центральна частина паду має меншу товщину, що дозволяє йому краще адаптуватися до холки і спини коня, забезпечуючи більший простір між сідлом і гелем, що забезпечує безперервну рециркуляцію повітря

Технічні характеристики піни з ефектом пам’яті дозволяють паду адаптуватися та моделювати силует коня, а також дозволяє розподіляти поверхневий тиск на велику площу. До цих функцій додана здатність поглинати удари, гасити вібрації і регулювати температуру тіла коня.

Класичний гель Acavallo® гіпоалергенний, нетоксичний і має характеристики, які дозволяють використовувати пад безпосередньо при контакті зі шкірою.

Особливості гелю Acavallo®:

– Забезпечує свободу рухів
– Стабілізує сідло
– Розподіляє вагу
– Нетоксичний
– Безпечний для використання на шкірі
– Легко мити

Характеристики піни з ефектом пам’яті Acavallo®:

– Поглинає удари
– Усуває тертя
– Стає дуже тонким там, де вже є точки тиску
– Рівномірно розподіляє тиск

Інформація та догляд:

– Машинне прання при 30°C або просто вручну з м’яким милом і водою
– Не використовуйте агресивні миючі засоби
– Не сушіть в пральній машині
– Не піддавайте впливу прямого тепла та сонячного світла.
– Дайте висохнути природним шляхом