Екіпірування

Який одяг купити дитині для занять верховою їздою

Як і в будь-якому спорті, дитячий одяг для верхової їзди має бути комфортним, практичним і грамотно підібраним. Тому важливо знати особливості та деякі нюанси екіпірування вершника.

Головні завдання екіпіровки для верхової їзди – це комфорт та безпека. Для маленьких вершників захист під час тренування особливо важливий, тому економити, купуючи шолом та жилет, не варто. Краще вибрати надійну та якісну модель, з можливістю регулювання розмірів.

Який одяг купити дитині для занять верховою їздою

Черевики та краги для верхової їзди – найбільш практичний варіант взуття для маленького вершника. Головна зручність полягає в тому, що залежно від ситуації, ви завжди можете замінити демісезонні черевики на утеплені зимові, а краги – підлаштувати під ногу, що росте. До того ж комплект з черевиків і краг обійдеться набагато дешевше, ніж чоботи, а вибір моделей і кольорів набагато різноманітніший.

Дитячий одяг для верхової їзди додає комфорту та впевненості маленьким вершникам. Якісні бриджі з правильно підібраними моделлю та розміром будуть найзручнішим варіантом для занять у сідлі. Лея може бути різних видів, тому для того, щоб підібрати найоптимальніший варіант, варто проконсультуватися зі спеціалістами HorseUa.com.

Для захисту рук та міцнішого контакту з поводом вашій дитині знадобляться дитячі рукавички для верхової їзди – літній та зимовий варіант.

Враховуючи активні фізичні навантаження, варто подбати про комфортний одяг, що дихає, на тіло дитини. Незалежно від погоди, найкращим варіантом будуть поло з коротким або довгим рукавом з тканин, що володіють такими якостями, як терморегуляція та відведення вологи. Для захисту від протягів спини та попереку вашому маленькому вершнику знадобляться кінні жилети – від тонкого стьобаного до утепленого зимового. Вони не обмежують рухів вершника під час тренування і створені для того, щоб зберегти здоров’я маленьких любителів коней.

Дуже важливо не забувати про те, що дитячий одяг для верхової їзди повинен бути зручним, відповідним по крою та розміру. Тому вибираючи обновки для своєї дитини, не соромтеся ставити питання, що вас цікавлять. Консультанти магазину HorseUa.com є професіоналами кінного спорту з багаторічним стажем, а всі товари, що представлені на сайті – перевірені багатьма кіннотниками України. Доступні ціни, відмінна якість фірмових товарів та приємний сервіс також є вагомими причинами для покупців стати постійними клієнтами магазину HorseUa.com.

Ваш кошик порожній