Одяг для верхової їзди жіночий та чоловічий

Якісний одяг для верхової їзди – це не тільки стиль і краса, а й надійний захист для вершника. У кожного досвідченого кіннотника є історії, коли уникнути травм вдалося в першу чергу завдяки правильно підібраній амуніції.

Спеціальний одяг для кінного спорту розроблений так, щоб забеспечити вершникові максимальний комфорт і захист від можливих травм.

  • Хороші бриджі для верхової їзди з колінною або повною лєєю з сучасних матеріалів покращують зчеплення з сідлом, попереджають появу потертостей на ногах.
  • Кінне поло або сорочка з легких, але міцних тканин захищають від саден і подряпин, палючого сонця і комах.
  • Теплі кофти, жилетки, шапки і куртки захистять від холодів і протягів.
  • Спеціальне кінне взуття зробить комфортним і безпечним не тільки їзду верхи, а й догляд за конем. А кінні гольфи додадуть комфорту вашим ніжкам.
  • Рукавички для верхової їзди захистять ваші руки від розтирання поводом і зігріють їх в холодну пору року.
  • Захисні шоломи і жилети знизять ризики серйозних травм при падіннях.

Серед початківців кіннотників часто зустрічається хибна думка про те, що спеціалізований одяг для верхової їзди – це лише для професійних спортсменів, але це не так.

Співробітники інтернет-магазину HorseUa мають багаторічний досвід в цій сфері і на практиці переконалися наскільки важливе правильне і якісне екіпірування для аматорів і початківців вершників. Тому асортимент магазину поповнюється тільки продукцією кращих європейських і українських виробників, яка перевірена роками. А завдяки прямим поставкам, ціни на одяг в HorseUa доступні кожному.

Ще одна причина, через яку вершники з усієї України вважають за краще замовити одяг для верхової їзди он-лайн в кінному магазині HorseUa – це професійні консультації. Наші співробітники із задоволенням поділяться з вами своїм багаторічним досвідом і допоможуть підібрати саме такий одяг, який найкращим чином підійде саме для ваших завдань.