Ніглумін (100 мл) – протизапальне

SKU: 00871

0.00

Немає в наявності

Ніглумін Іспанія, 100 мл – нестероїдний протизапальний засіб для коней, корів та свиней. Має протизапальну, знеболювальну, антитоксичну та жарознижувальну дію, запобігає розвитку запального процесу.

Склад: містить в якості діючої речовини флюніксін в формі меглюмін – 50 мг / мл, а в якості допоміжних речовин: діетаноламін 4 мг, фенол 5 мг, динатрію едетат 0,1 мг, пропіленгліколь 207,2 мг, хлористоводородную кислоту, дистильовану воду до 1 мл.

Виробник: Іспанія

Ніглумін Іспанія, 100 мл –  нестероїдний протизапальний засіб для коней, корів та свиней. Флюніксін – діюча речовина Ніглюміна – має протизапальну, знеболювальну, антитоксичну та жарознижувальну дію. Флюніксін діє як неселективний інгібітор циклооксигенази (ЦОГ1 і ЦОГ2), запобігаючи перехід арахідонової кислоти в простагландини, які беруть участь у розвитку запального процесу. При парентеральному введенні флюніксін швидко всмоктується і проникає в усі органи і тканини, максимальна концентрація в крові досягається через 0,5-2 години. Незважаючи на короткий період напіввиведення (у середньому 4-5 год), препарат кумулює в вогнищі запалення, забезпечуючи терапевтичний ефект протягом 24 годин. Флюніксін в значній мірі зв’язується з білками плазми.

Склад:

Ніглумін містить в якості діючої речовини флюніксін в формі меглюмін – 50 мг / мл, а в якості допоміжних речовин: діетаноламін 4 мг, фенол 5 мг, динатрію едетат 0,1 мг, пропіленгліколь 207,2 мг, хлористоводородную кислоту, дистильовану воду до 1 мл.

Ніглумін за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007).

Показання:

Ніглумін застосовують як протизапальний, анальгетичної та жарознижуючого лікарського препарату при гострих запальних процесах і больових синдромах у великої рогатої худоби, коней і свиней.

Дозування:

Ніглумін вводять тваринам внутрішньом’язово або внутрішньовенно з дотриманням правил асептики і антисептики.

Коні:

 • Захворювання опорно-рухового апарату, кольки – 1 мл на 45 кг ваги (або 1,1 мг діючої речовини на 1 кг ваги), внутрішньовенно. Лише один раз або двічі не більше 5 днів.
 • Гострі запальні процеси в шлунково-кишковому тракті, при ендотоксемії і септичному шоці, пов’язані з порушенням кровообігу в шлунково-кишковому тракті – 0,2 мл на 45 кг ваги (або 0,25 мг) діючої речовини на 1 кг, внутрішньовенно. Кожні 6 – 8 годин до поліпшення стану, але не більше 5 днів.

Велика рогата худоба:

 • Респіраторні захворювання, мастити, діарея, захворювання кінцівок, хвороби очей; захворювання різної етіології, що супроводжуються гострим запальним процесом – 2 мл на 45 кг ваги (або 2,2 мг діючої речовини на 1 кг ваги), внутрішньовенно або внутрішньом’язово. Одноразово з інтервалом 24 години протягом 1 – 3 днів (не більше 5 днів).

Свині:

 • Респіраторні захворювання, синдром мастит-метрит-агалактії – 2 мл на 45 кг ваги (або 2,2 мг діючої речовини на 1 кг ваги), внутрішньом’язово. Лише один раз або двічі з інтервалом 12 год.

Свиням не рекомендується вводити більше 5 мл в одне місце. Застосування препарату не виключає використання антибіотиків та інших протимікробних засобів при лікуванні інфекцій.

Побічні дії:

У свиней в місці ін’єкції можливе утворення незначної припухлості, повністю зникає протягом 14 діб.

Протипоказання:

 • індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату
 • не можна застосовувати тваринам з патологіями серця, печінки, нирок, у випадках гіповолемії (за винятком ендотоксемії або септичного шоку), при ризику шлунково-кишкової кровотечі
 • не допускати внутрішньоаортальної введення
 • застосовувати з обережністю при необхідності одночасного використання загальної анестезії
 • не рекомендується використовувати лошатим кобилам і поросним свиноматкам, а також тваринам молодше 6-тижневого віку і поросятам вагою менше 6 кг.

Застереження:

Забій тварин на м’ясо після останнього введення Ніглуміна дозволяється не раніше, ніж:

 • коні – через 8 діб;
 • ВРХ – після внутрішньовенного введення через 8 діб, після внутрішньом’язового – через 35 діб;
 • свині – через 24 дня.

Молоко можна використовувати для харчових цілей не раніше, ніж через 60 годин після останнього застосування препарату.

Форма випуску:

Препарат розфасований в скляні флакони по 50, 100 і 250 мл, закупорені гумовими пробками і укріплені алюмінієвими кришками з ковпачками. Кожен флакон упаковують в картонну коробку і постачають інструкцією із застосування.

Умови зберігання:

Препарат зберігають в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла та недоступному для сторонніх осіб місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 5 ° С до 25 ° С.

Термін придатності:

При дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника – 3 роки з дня виготовлення. Після проколу пробки і відбору з флакона першої дози препарат можна використовувати протягом 28 днів.

Виробник:

Іспанія