Новачкам

Найкращі засоби для чищення вашого коня

Щоденний догляд дуже важливий для здоров’я та благополуччя вашого коня. Досвідчені коневласники вже давно воліють використовувати перевірені та якісні засоби для чищення та догляду за конем, щоб забезпечити своїм улюбленцям здоров’я та гарний зовнішній вигляд.

Основи якісного догляду за конем – у ретельному щоденному чищенні всього тіла коня. У цьому вам допоможуть щітки з ворсом різної довжини та жорсткості, а для видалення засохлого бруду – різноманітні скребниці. Гриву та хвіст варто акуратно вичісувати за допомогою гребінців. Для копит використовуйте спеціальний гачок – їм зручно діставати бруд навіть із найглибших куточків. З добре підібраним арсеналом щіток чищення вовни буде швидким і легким.

Найкращі засоби для чищення вашого коня

Пам’ятайте, що чищення тіла коня – це ще й масаж, який розігріває м’язи, покращує кровообіг та просто дарує приємні відчуття тварині. Не варто пропускати якісь етапи чищення, якщо ваш улюбленець виглядає не дуже брудним.

Щоб полегшити чищення і покращити зовнішній вигляд, а також стан вовни, волосся та копит вашого коня, варто придбати базовий набір засобів для догляду за конем. Серед кіннотників часто можна зустріти дискусії на цю тему, тому ми зібрали для вас найкращі засоби для чищення коня, перевірені та улюблені багатьма вершниками.

  • Кондиціонер для гриви, хвоста та вовни від Waldhausen – вже давно зарекомендував себе як один із найкращих. Дозволяє акуратно і дбайливо вичісувати навіть найгустіші та найдовші гриви з хвостами, зберігаючи ефект протягом кількох днів. При регулярному використанні створює також захисний ефект, не дозволяючи бруду активно накопичуватись в шерсті, а в гриві та хвості надмірно сплутуватися. Волосяний покрив стає більш гладким, блискучим, а самі волоски – міцнішими.
  • Шампунь для коней Equigold – незамінний помічник коневласника у теплу пору року. Швидко та ефективно розчиняє бруд, а саму вовну та гриву робить більш м’якою та блискучою. При регулярному використанні надає гарний доглянутий вигляд вашому коню. Не порушує баланс pH і дуже простий у використанні – можна використовувати локально, розводячи шампунь у відрі та замиваючи лише конкретні ділянки тіла коня.
  • Мазь для копит Waldhausen – перевірений захист копит від пересихання та тріщин. У складі цієї мазі лише природні матеріали – високоякісні олії та ланолін. При регулярному використанні цього засобу копита залишаються еластичними, оскільки мазь запобігає як пересиханню, так і надмірному розм’якшенню копитного рогу.

Звичайно, основа гарного виду коня – це грамотно підібраний раціон. Але й щоденний догляд може творити дива. Ми підібрали найкращі засоби для чищення коней на думку багатьох кіннотників не лише України, а й Європи. Завдяки їм коні виглядають красивими, блискучими та доглянутими. Додатковим приємним бонусом у магазині HorseUa.com є дуже доступні ціни на всі товари завдяки прямим поставкам від виробників.

Ваш кошик порожній