Менбутіл (100 мл) – жовчогінне

0.00

Немає в наявності

Менбутіл Іспанія, 100 мл – жовчогінний засіб, що застосовується при розладі травлення, токсемії, кетозі, анорексії, порушеннях діяльності печінки і підшлункової залози.

Склад: менбутіл – 100 мг/мл.

Виробник: Іспанія

Менбутіл Іспанія, 100 мл – відноситься до групи жовчогінних лікарських препаратів. Застосовується при розладі травлення, токсемії, кетозі, анорексії, порушеннях діяльності печінки і підшлункової залози.

Склад:

Менбутіл – 100 мг/мл.

Фармакологічні властивості:

Менбутон збільшує кількість секретируемой жовчі і вміст у ній холатов, підвищує осмотичний градієнт між жовчю і кров’ю, що підсилює фільтрацію в жовчні капіляри води та електролітів, прискорює тік жовчі у жовчних шляхах, запобігає утворенню жовчних каменів, підсилює перетравлюючу і рухову активність тонкого кишечника. Механізм дії менбутона обумовлений рефлексами зі слизовою оболонкою кишечника, а також впливом на екзосекреціі печінки.

Після внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення менбутон швидко всмоктується в кров і проникає в печінку, підшлункову залозу і шлунок. Максимальна концентрація в крові досягається через 60 хвилин і утримується на терапевтичному рівні протягом 24 годин після одноразового введення. Високі концентрації менбутона виявляються в жовчі через 2-4 години після введення.

Виводиться менбутон з організму головним чином з сечею, жовчю та фекаліями, у лактирующих тварин – також з молоком.

Дозування:

Менбутіл вводять тваринам глибоко внутрішньом’язово або повільно внутрішньовенно один раз на добу в дозі 1 мл на 10 кг маси тварини (10 мг діючої речовини на 1 кг маси тваринного), не більше 5 днів.

Рекомендована максимальна доза для великої рогатої худоби 20-40 мл на тварину, для телят – 5 – 15 мл на тварину.

Максимальний обсяг Менбутіла для введення тварині в одне місце не повинен перевищувати 20 мл, після введення місце ін’єкції необхідно ретельно масажувати.

Протипоказання:

  • Препарат не рекомендовується застосовувати тваринам при порушенні серцевого ритму, гіперемії і обструкції жовчних шляхів, вагітним самкам в останій триместр вагітності.
  • Протипоказанням до застосування препарату є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів лікарського препарату.
  • Менбутіл не слід застосовувати одночасно з лікарськими препаратами, що містять кальцій, антибіотиками групи пеніциліну, прокаїном, вітамінами групи B, а також змішувати в одному шприці з іншими лікарськими препаратами.

Особливі вказівки:

  • Забій великої рогатої худоби на м’ясо дозволяється через 3 доби після останнього застосування лікарського препарату.
  • Молоко дійних тварин дозволяється використовувати для харчових цілей, не раніше, ніж через 72 години після останнього введення лікарського препарату.

Умови зберігання:

Препарат зберігають в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла та недоступному для сторонніх осіб місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 °С до 25 °С.

Виробник:

Іспанія