Краги синтетичнi для кiнного спорту Fouganza

SKU: 8485452

0.00

Немає в наявності

Краги синтетичнi для кiнного спорту Fouganza з вставками та з якісних матеріалів, мають елегантний вигляд, тому їх можна вдягати навіть на змагання. Завдяки резинці та м’яким матеріалам, краги щільно облягають гомілку та повторюють форму литки. Краги зроблено в Європі, і вони мають безліч технічних особливостей, які не псують загальний естетичний вигляд вершника.

Розміри: S, M, L

Краги синтетичнi для кiнного спорту Fouganza з вставками мають елегантний вигляд. Завдяки резинці та м’яким матеріалам, краги щільно облягають гомілку та повторюють форму литки. Краги зроблено в Європі, і вони мають безліч технічних особливостей, які не псують загальний естетичний вигляд вершника.

Краги  надійно фіксуються, щільно облягають нижню частину ноги вершника. Завдяки зоні з резинкою, ці краги відчуваються як друга шкіра. М’які матеріали та вигнута форма по литці також сприяють надійній фіксації на нозі.

Крім того, що краги надійно фіксуються, вони ще й дуже міцні. Мікрофібра з покриттям огортає нижню частину ноги і не обмежує рухи. Гомілковостопний суглоб рухатиметься вільно. Гомілку зафіксовано, і вона контактує з конем.

Завдяки синтетичному матеріалу з мікрофібри з покриттям, краги стійкі до впливу вологи і забезпечують хорошу стійкість до стирання. Для ще більшої міцності, внутрішню строчку біля блискавки виконано зиґзаґоподібно, що допомагає обрати краги ідеального розміру. Застібки-кнопки знизу полегшують вдягання краг та фіксують їх на місці.

Розміри: S, M, L