Комбікел 40 (100 мл) – антибіотик, антибактеріальний

SKU: 00620

0.00

Немає в наявності

Комбікел 40 Бельгія, 100 мл – суспензія для ін’єкцій, антибіотик, який має широкий спектр бактерицидної дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів. Приводить до пригнічення росту і розмноження бактерій.Використовується при лікуванні тварин, хворих на отит, перитоніт, мастит, менінгіт, лептоспіроз, актиномікоз, бешиху, мит, актинобацильоз, поліартрит, септицемію, а також при захворюваннях органів дихання та сечостатевої системи, шкіри та м’яких тканин, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину бензилпеніциліну прокаїн 200 000 МО, дигідрострептоміцину сульфат 200 мг.
Допоміжні речовини: прокаїн гідрохлорид, нартію формальдегід сульфоксилат, натрію цитрат, натрію метил парагідроксибензоат, провідон, вода для ін’єкцій.

Виробник: Бельгія

Комбікел 40 Бельгія, 100 мл – антибактеріальний ветеринарний препарат для системного застосування у вигляді суспензії для ін’єкцій. Має широкий спектр бактерицидної дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів: Streptococcus spp., Diplococcuc spp., Corynebacterium spp., Actinomyces pyogenes, Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Clostridium spp., Pasteurella spp., Staphylococcus spp., Neisseria spp., Escherichia coli, Klebsiella spp. , Salmonella spp., Shigella spp., Actinobacillus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium pyogenes, Leptospira spp., Mycoplasma spp. та інші. Основою механізму дії є порушення синтезу пептидоглікану – мукопептиду клітинної оболонки, що приводить до інгібування синтезу клітинної стінки мікроорганізму, пригнічення росту і розмноження бактерій. Бактерицидну дію виявляє внаслідок зв’язування з 30S-субодиницею бактеріальної рибосоми, що в подальшому призводить до пригнічення синтезу білка.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

 • бензилпеніциліну прокаїн 200 000 МО,
 • дигідрострептоміцину сульфат 200 мг.

Допоміжні речовини: прокаїн гідрохлорид, нартію формальдегід сульфоксилат, натрію цитрат, натрію метил парагідроксибензоат, провідон, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості:

При внутрішньом`язовому введенні бензилпеніциліну прокаїн добре всмоктується і швидко створює терапевтичні концентрації в крові у кількості 1-2 мкг/мл у овець, свиней, та 0,5 мкг/мл – у великої рогатої худоби, вже через 2 години після ін’єкції. Після введення препарат добре проникає у легені, нирки, печінку, погано проникає в міокард, мозок, кістки, синовіальну та спинномозкову рідину. При парентеральному введенні досліджена бактеріостатична концентрація дигідрострептоміцину в крові утворюється через 15-30 хвилин та досягає максимуму через 1-2 години. В терапевтичній концентрації ( 15 мкг/мл) антибіотик утримується в крові 8-12 годин. Виводиться в основному нирками (70-90%).

Показання до застосування:

Комбікел 40 використовується для лікування коней, великої рогатої худоби, свиней, овець, коз, собак і котів, хворих на отит, перитоніт, мастит, менінгіт, лептоспіроз, актиномікоз, бешиху, мит, актинобацильоз, поліартрит, септицемію, а також при захворюваннях органів дихання ( бронхопневмонія, риніт, ларінгіт, пастерельоз) та сечостатевої системи (пієлонефрит, нефрит, ендометрит), шкіри та м’яких тканин, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до пеніцилінів та дигідрострептоміцину.

Застереження:

 • Не застосовувати тваринам з порушеною функцією нирок.
 • Не застосовувати внутрішньовенно.

Побічна дія:

Можливі деякі невеликі та короткочасні реакції у місті ін’єкції, а також випадки короткочасної висипки на шкірі, набряку, підвищення температури, блювоти, тремтіння, неспокою та порушення координації, анафілактичного шоку, абортів у свиней.

Взаємодія з іншими засобами:

Комбікел 40 може застосовуватись з сульфамідами і ефірами саліцилової кислоти. Не застосовувати препарат одночасно з тетрациклінами або іншими аміноглікозидами. Дигідрострептоміцин підсилює дію нейромускулярних блокуючих препаратів таких, як загальних анестезуючих.

Дозування:

Комбікел вводиться внутрішньом’язово або підшкірно (малим тваринам) у дозі:

 • Дорослі коні, велика рогата худоба, свині: 10 мл препарату на 200 кг маси тіла тварини один раз на добу;
 • Телята, вівці, кози: 5 мл препарату на 50 кг маси тіла тварини один раз на добу;
 • Поросята, собаки, коти: 0,5 мл препарату на 5 кг маси тіла тварини один раз на добу.

Курс лікування становить:

 • для великої рогатої худоби – 2-4 доби,
 • свиней – 1-4 доби,
 • овець и кіз – 3-5 діб,
 • собаки – 1-7 діб,
 • коти – 2-5 діб.

Період виведення (каренції): забій тварин на м’ясо дозволяється через 30 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування препарату.

Умови зберігання:

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 2° до 8 °С.

Термін придатності:

2 роки.

Упаковка:

Комбікел випускається у фраконах з скла, закритих гумовим корком під алюмінієву обкатку по 100 та 250 мл.

Виробник:

Бельгія