Комбікел 40 ЛА (100 мл) – антибіотик, антибактеріальне

SKU: 00622

0.00

Немає в наявності

Комбікел 40 ЛА Бельгія, 100 мл – антибіотик для тварин, що використовується для лікування тварин при інфекціях дихальних шляхів, інфекціях сечостатевих шляхів, інфекціях шкіри, перитониті, миті у коней, маститі, менінгіті, бешихи у свиней, отиту у собак та котів, панарицій, клостридіальних інфекціях, правці, сибірка, лептоспірозі, актиномікозі у великої рогатої худоби, актинобацильозі у коней, поліартриті, септицемії, а також після операцій для профілактики інфекцій.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини прокаїну бензилпеніцилін (лецитин покритий) – 120 мг (120 000 МО), бензилпеніциліну цитрат буферний та лецитин покритий – 61,21 мг (80 000 МО), дигідрострептоміцину сульфат, що еквівалентно 200 мг дигідрострептоміцину.

Виробник: Бельгія

Комбікел 40 ЛА Бельгія, 100 мл – антибіотик для тварин. Цей антибактеріальний препарат у вигляді суспензії для ін’єкцій використовується для лікування коне, великої рогатої худоби, свиней, овець, коз, собак та котів. Застосовується при ураженні інфекціями, чутливими до пеніциліну G та/або DHS мікроорганізмами, такими як: інфекції сечостатевих шляхів (пієлонефрит, нефрит, ендометрит), інфекції дихальних шляхів (висипний тиф, пастерельоз, бронхопневмонія, плевропневмонія, риніт, ларингіт), інфекції шкіри та рани, перитоніт, мит у коней, мастит, менінгіт (напр., викликаний стрептококами), бешиха у свиней, отит у собак та котів, панарицій, клостридіальні інфекції, правець, сибірка, лептоспіроз, актиномікоз у великої рогатої худоби, актинобацильоз у коней, поліартрит (пупковий сепсис) та септицемія.Також може застосовуватися після операцій для профілактики інфекцій (наприклад, після кесаревого розтину).

Склад:

1 мл препарату містить діючі речовини:

  • прокаїну бензилпеніцилін (лецитин покритий) – 120 мг (120 000 МО),
  • бензилпеніциліну цитрат буферний та лецитин покритий – 61,21 мг (80 000 МО),
  • дигідрострептоміцину сульфат, що еквівалентно 200 мг дигідрострептоміцину.

Фармакологічні властивості:

Пеніцилін G діє шляхом стримування синтезу мембран стінок бактерій, в той час як дигідрострептоміцин стримує синтез бактеріального білку. Комбінація DHS та пеніциліну забезпечує бактерицидну синергічну дію з широким спектром. Пеніцилін G та дигідрострептоміцин розповсюджуються по позаклітинній рідині. Бензилпеніцилін демонструє бактеріальну дію проти більшості розповсюджених грампозитивних коків, бацил та анаеробних бактерій, а також проти деяких грам-негативних бактерій (Actinobacillus spp., Leptospiren, деяких штамів Pasteurella і Haemophilus, анаеробних бактерій Fusobacterium та Bacteroides). Присутність прокаїну викликає ефект депонування, при цьому терапевтичні концентрації в крові спостерігаються протягом 72 годин. Бензатинова сіль бензилпеніциліну не розчиняється і повільніше абсорбується з місця ін’єкції, забезпечуючи низькі, але довготривалі захисні рівні пеніциліну в крові протягом 72-96 годин.
DHS – це аміноглікозидний антибіотик, який діє переважно проти грам-негативних коків та бацил, а також проти деяких грам-позитивних бактерій (Staph. aureus, Mycobacterium spp.).

Антибіотики повністю виводяться нирками в незміненій формі.

Дозування:

Комбікел 40 ПД вводиться лише внутрішньом’язово.

Коні:1 мл препарату на 10-20 кг ваги тварини один раз на день.

Велика рогата худоба: 1 мл препарату на 10-20 кг ваги тварини один раз на день.

Свині, вівці, кози: 1 мл препарату на 10-20 кг ваги тварини один раз на день.

Собаки, кішки: 1 мл препарату на 10-20 кг ваги тварини один раз на день.

Протипоказання:

  • Не допускається застосування препарату при індивідуальній підвищеній чутливості до одного з компонентів.
  • Не застосовувати тваринам з нирковою недостатністю.
  • Не застосовувати внутрішньовенно.
  • Не застосовувати лактуючим тваринам, якщо молоко використовується для харчових цілей.

Умови зберігання:

Комбікер 40 ПД зберігається з пересторогою (список Б) у захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8°С.

Термін придатності:

3 роки з дня виготовлення.

Виробник:

Бельгія.