Навчання верховій їзді

Кінні прогулянки в Києві. Де покататися на коні?

Кінні прогулянки – це класика романтики і приємного проведення часу з купою позитивних емоцій. Потрібно просто знати куди поїхати, щоб покататися верхи на природі.

Кінні прогулянки доступні навіть тим, хто невпевнено тримається в сідлі. Головне правильно вибрати місце, коней і маршрут, щоб залишилися тільки позитивні емоції.

Домовляючись про кінну прогулянку, варто звернути увагу на такі моменти:

  • Маршрут прогулянки – по яких місцях він пролягає, наскільки складний для вас, які алюри плануються.
  • Коні – найкраще підходять спокійні дорослі коні, які відмінно ладнають один з одним і мають досвід таких прогулянок.
  • Амуніція – навіть якщо ви вершник-початківець, подивіться наскільки вона чиста, доглянута, а головне – ціла. Надірвані ремені, грубий самошив і сліди багаторазового ремонту говорять про те, що амуніція ненадійна.
  • Інструктор – людина, яка веде вас на прогулянку, повинен бути досвідченим, кваліфікованим, ввічливим і відповідальним, адже старшим у вашій групі буде він.

Зверніть увагу, що незалежно від того, куди ви підете на кінну прогулянку, дуже важливим елементом буде правильно підібраний одяг для верхової їзди.

Кінні прогулянки в Києві

У Києві є кілька місць, де можна покататися по зеленій зоні в межах міста.

У багатьох парках вам запропонують кінну прогулянку по території, де навіть новачки зможуть спокійно проїхатися кроком, помилуватися видами, зробити красиві фото. За такої романтикою можна відправитися в парк Дружби Народів, «Нивки» або на Труханів острів, наприклад. Вони знаходяться в зручній доступності навіть для тих, хто вважає за краще переміщатися по місту громадським транспортом.

Кінні прогулянки за містом

Якщо ж вам не хочеться далеко їхати, то уважно перегляньте список кінних клубів Києва в своєму районі. Кінні прогулянки пропонують на житлових масивах: Троєщина, Подол, Оболонь, Теремки, Биковні та ін. Тут маршрут може бути коротше, так як площа прогулянкової зони менше, ніж в центральних парках, але для вражень і постановочних фото підійде відмінно.

Кінні прогулянки за містом

Якщо ви вже не новачок і вам хочеться свободи, швидкості і вітру у волоссі, то на кінну прогулянку краще вирушати за місто. Під Києвом чимало кінних клубів, які пропонують цікаві та різноманітні маршрути, що включають в себе і поля, і ліс, і заїзди до водойм. Таким чином, прогулянка вийде довше, але набагато цікавішою і більш насичена.

За мальовничими пейзажами на кінній прогулянці можна відправитися в села: Хотів, Тарасівка, Копачів, Чубинське, Лісники, Требухів, Погреби, Круглик, Здорівка, Боярка, Лисичанка, селище Тиша або Проців. Для бажаючих в деяких з клубів в передмісті Києва запропонують кінний похід на пару днів – з купанням в річці або озері, скачкою по полю, прогулянкою у лісі і ночівлею біля багаття.

Кінна прогулянка в Києві – ціна

Вартість кінної прогулянки залежить в першу чергу від місця, де знаходиться клуб, а так само від коней, персоналу і природи. Причому, це можуть бути і взаємовиключні чинники: короткий одноманітний маршрут може коштувати дорожче, тому що він в центрі Києва, а довгий похід по мальовничих місцях – дешевше, тому що далеко від міста.

В середньому ціни варіюються в межах 250-300 грн на годину. Можна знайти клуб простіше, де годинна прогулянка за містом обійдеться в 145 грн, а можна поїхати в елітний клуб, де годину кінної прогулянки буде коштувати 500-900 грн.

Зверніть увагу, що в багатьох клубах є обмеження по вазі вершника – до 85-95 кг.

Ваш кошик порожній