Інсектозол (25 мл) – протипаразитарне

0.00

Немає в наявності

Інсектозол Україна, 25 мл – протипаразитарний препарат, для захисту від мух, гнусу, гедзів, іксодових кліщів, вошей, волосоїдів дійних тварин та великої рогатої худоби; для профілактики гіподерматозу, телязіозу.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину циперметрин – 20 мг.
Допоміжні речовини: вазелінова олія, сольвент С4 180-205

Виробник: Україна

Інсектозол Україна, 25 мл – протипаразитарний препарат. Прозора, безколірна або світло-жовта рідина з характерним запахом для зовнішнього застосування. Застосовується для захисту від мух, гнусу, гедзів, іксодових кліщів, вошей, волосоїдів дійних тварин та великої рогатої худоби; для профілактики гіподерматозу, телязіозу.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину: циперметрин – 20 мг
Допоміжні речовини: вазелінова олія, сольвент С4 180-205

Фармакологiчнi властивостi:

Синтетичний піретроїд циперметрин – швидкодіючий ектопаразитицид, ефективний проти волосоїдів (сімейства Trichodectidae); вошей (Наеmatopinidae, Hoрlopeuridae, Linognathidae); комах-кровососів (Huppoboscidae; сімейств Muscidae, Simuliidae, Calliphoridae, Sarcophagidae, Tabanidae), кліщів (сімейств Demodecidae, Psoroptidae, Sarcoptidae Ixodidae, Argasidae, Dermanyssidae). Механізм дії циперметрину полягає в блокуванні у паразитів передачі нервових імпульсів гангліозними периферичними нервами, в результаті чого настає їх параліч і загибель. Препарат помірно токсичний для теплокровних тварин. Токсичний для риб і бджіл.

Спосіб використання:

Препарат наносять вздовж хребта тварин в дозі 10 мл на голову.

Протипоказання:

Не обробляти знесилених, хворих, перевтомлених тварин, тварин з масою тіла менше 30 кг та тварин із захворюваннями шкіри.

Застереження:

  • Всі роботи з препаратом проводити з використанням спецодягу та засобів індивідуального захисту.
  • Після закінчення обробки руки та відкриті ділянки шкіри ретельно вимити з милом.
  • У разі потрапляння препарату на шкіру або очі їх необхідно промити великою кількістю чистої води.
  • Забороняється повторне використання порожньої тари з іншою метою.

Умови зберiгання:

Інсектозол слід зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів для тварин при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термiн придатності:

2 роки

Форма випуску:

Флакони із пластика по 10 і 250 мл.

Виробник:

Україна