Турбота про коня

Гумова підлога в стайні: сучасні технології для дбайливих коневласників

Для здоров’я коней дуже важливі умови їх утримання. Крім кормів і навантажень особливу увагу варто приділити тому, в яких умовах живе ваш улюбленець. Існує чимало захворювань коней, причина яких криється в обладнанні стайні і денників.

Підлоги – це один з ключових чинників, від яких залежить здоров’я коня. Найчастіше в стайнях можна зустріти бетонні підлоги, а в деяких випадках дощаті і навіть глиняні. Такий підхід найчастіше вимагає рясної м’якої підстилки, додаткового опалення і більш ретельного регулярного прибирання.

Голий бетон – дуже холодний матеріал, до того ж вбирає в себе пил, бруд і рідину. Все це стає причиною захворювань дихальних шляхів, переохолоджень, бактеріальних інфекцій, наминів і травм суглобів. Крім цього він кришиться під ударами копит, утворюючи з часом гострі відколи, які можуть стати причиною порізів і саден на тілі тварини після сну лежачи.

Кращою на сьогоднішній день альтернативою чимало власників топових стаєнь визнали гумові покриття. При будівництві нових комплексів і при реконструкції існуючих підлоги в стайнях все частіше застеляють спеціальними гумовими матами для денників.

  • Гумове покриття для денників легко чистити, мити і дезінфікувати, підтримуючи здорову атмосферу в стайні.
  • Таке покриття має відмінну теплоізоляцію, що дозволяє економити підстилку в холодну пору року.
  • М’який і пружний матеріал гумової підлоги береже суглоби і копита коней, поглинаючи удари і амортизуючи навантаження.
  • Гумові мати не абсорбують рідину і запахи, мають хорошу шумоізоляцію, гіпоалергенні.
  • Мають високу зносостійкість, витримують не тільки коней, але і прибирання снігу та льоду інструментом.

Гумові покриття для стаєнь дуже прості у використанні:

  • для їх укладання не потрібна спеціальна підготовка основи,
  • їх легко самостійно викласти і змонтувати,
  • в будь-який момент плитки можна зняти і змонтувати в іншому місці,
  • можна організувати дренаж за допомогою стиків плитки,
  • можливість замовлення гумового покриття для стайні маленькими партіями.

Гумові мати виготовляються з гумової крихти, яка пресується так, щоб плитки були досить м’якими, але при цьому дуже міцними. Тому в сучасних стайнях підлоги вистилаються саме гумовим покриттям: в денниках, проходах, на доріжках прилеглої території та на мийках для коней. Колір, фактуру, товщину і інші параметри кожен вибирає сам. А якщо ви вперше хочете спробувати такий варіант підлогових покриттів для стайні, консультанти Horseua.com готові проконсультувати і поділитися своїм досвідом будь-яким зручним для вас способом: по телефону, на сайті або в соціальних мережах.

Ваш кошик порожній