Глина для копит та суглобiв з фітокомплексом HorseUA, 1000г

SKU: 0001

0.00

Немає в наявності

Глина для копит та суглобiв з фітокомплексом вiд HorseUA освіжає та заспокоює розпалені і втомлені м’язи, сухожилля, суглоби коня. Володіє антисептичними, зволожуючими, протизапальними властивостями. При регулярному застосуванні добре зволожує сухий, потрісканий копитний ріг.

Вага: в сухому станi 1000 г, в розведеному близько 2000 г.

Опис: Глина для копит та суглобiв з фітокомплексом вiд HorseUA освіжає та заспокоює розпалені і втомлені м’язи, сухожилля, суглоби коня. Володіє антисептичними, зволожуючими, протизапальними властивостями. Глина нормалізує кровообіг в тканинах, сприяє зменшенню запалення і болючості при закритих травмах. Комплекс трав, що входить до складу, має ранозагоювальну і антисептичну дію. Глина ефективна при навантаженнях і захворюваннях суглобів, при м’язовій і сухожильній слабкості. При регулярному застосуванні добре зволожує сухий, потрісканий копитний ріг.

Показання: артрити, запалення і порушення рухливості суглобів, сухість копит, профілактика ревматичного запалення копит, наслідки спортивних травм.

Спосіб застосування: для зовнішнього застосування. Глину розвести теплою чистою водою до сметаноподібної консистенції, добре перемішати. Оптимальне співвідношення – 1: 1. Рівномірно нанести і розподілити товстим шаром на кінцівки коня. Після повного висихання – змити. Тривалість процедури для гігієнічних і профілактичних цілей 20-30 хвилин, для відновлювальних – 1-2 години.

Склад: глина, подорожник листя, ромашка суцвіття, календула суцвіття, деревій трава.

Умови зберігання: в герметично закритій заводській упаковці при температурі від 0ºС до 25˚ С.

Термін зберігання відкритої глини: 20 дiб. При неповному висиханні маси можна повторно розвести водою. Щоб уникнути швидкого висихання, не залишати тару з глиною відкритою на тривалий термін.

Вага: в сухому станi 1000 г, в розведеному близько 2000 г.

Термін придатності: 2 роки.