Гельмісан гель (30 мл) – протипаразитарне

SKU: 00126

0.00

Немає в наявності

Гельмісан гель Україна, 30 мл – для профілактики та лікування гельмінтозів у коней. Використовується для лікування та профілактики коней, поні, куланів, коней Пржевальського при ураженні ендо- та ектопаразитами.

Склад: 1 мл препарату містить пірантелу памоат – 300 мг празіквантел – 20 мг

Виробник: Україна

Гельмісан гель Україна, 30 мл – гель світло-жовтого кольору, однорідний, без запаху, для профілактики та лікування гельмінтозів у коней. Використовується для лікування та профілактики коней, поні, куланів, коней Пржевальського при ураженні ендо- та ектопаразитами:

  • нематодами ШКТ родин Ascaridae, Strongylidae, Cyathostomidae (Trihonematidae), Strongyloididae, Oxyuridae та Spiruridae;
  • цестодами родини Anoplocephalidae;
  • трематодами родин Schistosomatidae, Dicrocoeliidae;
  • личинками ґедзів Gasterophilus spp.

Склад:

1 мл препарату містить пірантелу памоат – 300 мг празіквантел – 20 мг

Фармакологічні властивості:

Пірантелу памоат належить до похідних пірімідину. Діє на статевозрілих та личинки 4 стадії круглих гельмінтів як деполяризуючий міорелаксант, який викликає нервово-м’язову блокаду, що спричиняє загибель нематод.
Празіквантел – похідна сполука хіноліну. Підвищує проникність клітинних мембран для іонів кальцію у цестод і трематод, що призводить до генералізованого скорочення м’язів, паралічу гельмінтів та їх загибелі. Викликає вакуолізацію та пошкодження епітелію паразитів, в результаті вони стають чутливими до ферментів шлунково-кишкового тракту.

Дозування:

Гельмісан гель вводять одноразово за допомогою шприца-туби на корінь язика. Терапевтична та профілактична доза – 1 мл на 20 кг маси тіла. При інвазіях, спричинених личинками Trihostrongylus axei, препарат використовують двічі з інтервалом у добу.

Для дегельмінтизації диких тварин розраховану дозу змішують зі зволоженим комбікормом і згодовують під час ранкової годівлі індивідуально або груповим методом.

Профілактичну дегельмінтизацію дорослих коней проводять один раз у 3-4 місяці.

Протипоказання:

Не застосовувати клінічно хворим та виснаженим тваринам, самкам в останній тиждень вагітності.

Застереження:

Після останнього застосування препарату забій тварин на м’ясо дозволяється через 7 діб.

Умови зберігання:

У сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці при температурі від +1 до +25°С.

Термін придатності:

2 роки.

Форма випуску:

Шприци-туби по 20 або 30 мл з дозатором (по 1 шт. у картонній коробці).

Виробник:

Україна.