Гель під сідло масажний, Acavallo

SKU: AC122

3,540.00

Товар зі складу в Європі. Передзамовлення. Доставка 21-28 днів.

Гель під сідло масажний вiд Acavallo з вбудованим підйомом спереду і ззаду поєднує в собі протиковзаючі та амортизуючі властивості. Гель складається з унікальної конструкції циліндричних елементів, які, безперервно переміщаючись, гарантують особливий масажний ефект, що поліпшує кровообіг в м’язах спини коня. Циліндричні елементи забезпечують безперервну циркуляцію повітря.

Гель під сідло масажний вiд Acavallo з вбудованим підйомом спереду і ззаду поєднує в собі протиковзаючі та амортизуючі властивості.

Гель складається з унікальної конструкції циліндричних елементів, які, безперервно переміщаючись, гарантують особливий масажний ефект, що поліпшує кровообіг в м’язах спини коня. Циліндричні елементи забезпечують безперервну циркуляцію повітря.

Головна задача гелю – уникнути небажаного руху сідла в будь-якому напрямку: вперед, назад і вбік. Крім того, гель здатний компенсувати невеликі дефекти спини коня, що робить його придатним навіть для трохи більш «округлих» спинок.

Центральна частина гелю має меншу товщину, що дозволяє йому краще адаптуватися до холки і спини коня, забезпечуючи більший простір між сідлом і гелем, що забезпечує безперервну рециркуляцію повітря.

Класичний гель Acavallo® гіпоалергенний, нетоксичний і не викликає подразнень при контакті зі шкірою, що дозволяє використовувати гель безпосередньо при контакті з нею. Гель також можна розрізати та адаптувати до будь-якого типу сідла.

Особливості гелю Acavallo®:

– Поглинає удари
– Стабілізує сідло
– Знижує тиск
– Тісний контакт: не змінює баланс сідла
– Легка вага
– Нетоксичний
– Безпечний для використання на шкірі
– Надзвичайна еластичність
– Простота догляду

Інформація та догляд:

– Машинне прання при 30°C або просто ручне прання з м’яким милом і водою
– Не використовуйте агресивні миючі засоби
– Не сушіть в пральній машині
– Не піддавайте впливу прямого тепла та сонячного світла
– Дайте висохнути природним шляхом

Колiр: прозорий, чорний