Гель під сідло масажний, Acavallo

SKU: AC122

3,090.00

Гель під сідло масажний, Acavallo з вбудованим підйомом спереду і ззаду поєднує в собі протиковзаючи і амортизуючі властивості.

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Гель під сідло масажний, Acavallo з вбудованим підйомом спереду і ззаду поєднує в собі протиковзаючи і амортизуючі властивості.

Гель складається з унікальної конструкції циліндричних елементів, які, безперервно переміщаючись, гарантують особливий масажний ефект, що поліпшує кровообіг в м’язах спини коня. Циліндричні елементи забезпечують безперервну циркуляцію повітря.

Головна задача гелю – уникнути небажаного руху сідла в будь-якому напрямку: вперед, назад і вбік. Крім того, гель здатний компенсувати невеликі дефекти спини коня, що робить його придатним навіть для трохи більш «округлих» спинок.

Центральна частина гелю має меншу товщину, що дозволяє йому краще адаптуватися до холки і спини коня, забезпечуючи більший простір між сідлом і гелем, що забезпечує безперервну рециркуляцію повітря.

Класичний гель Acavallo® гіпоалергенний, нетоксичний і не викликає подразнень при контакті зі шкірою, що дозволяє використовувати гель безпосередньо при контакті з нею. Гель також можна розрізати та адаптувати до будь-якого типу сідла.

Особливості гелю Acavallo®:

– Поглинає удари
– Стабілізує сідло
– Знижує тиск
– Тісний контакт: не змінює баланс сідла
– Легка вага
– Нетоксичний – безпечний для використання на шкірі
– Надзвичайна еластичність
– Простота обслуговування

Інформація та догляд:

– Машинне прання при 30°C або водою з м’яким милом
– Не використовуйте агресивні миючі засоби
– Не сушіть в пральній машині
– Не піддавайте впливу прямого тепла або яскравого сонячного світла
– Дайте висохнути природним шляхом

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ