Фотосесії з кіньми: як підготуватися, поради та рекомендації

Фотосесії з кіньми: як підготуватися, поради та рекомендації

Фотосесія з кіньми – це завжди вдалий подарунок, незабутні емоції і шикарні знімки. Головне – грамотно підготуватися.

Ключові складові вдалої фотосесії з конями – це самі коні, локація для зйомки, образ для моделі і, звичайно ж, фотограф. Якщо не приділити належну увагу будь-якому з цих пунктів, замість розкішних кадрів ви ризикуєте отримати посередні знімки.

Коні для фото

Коней, з якими ви будете фотографуватися, краще подивитися заздалегідь. Худоба, застарілий бруд і сморід говорять про те, що за ними погано доглядають, а значить, на ваших знімках замість гордих і ставних коней будуть нещасні тварини.

До того ж варто звернути увагу на амуніцію: вона повинна бути чистою, охайною, цілою і красиво виглядати в кадрі. Ніяких протертих до дірок і брудних вальтрапів, іржавої фурнітури і зношених старих вуздечок.

Ще один пункт – інструктор. Він обов’язково повинен супроводжувати вас протягом всієї фотосесії, стежачи за тим, щоб кінь вів себе спокійно, не наступав на ноги або плаття, щоб не бруднив одяг слюнями і т.д. Це має бути людина, що має пристойний досвід роботи з кіньми і добре знає конкретно цього коня.

Локація для кінної фотосесії

Місце для зйомки може бути будь-яким, в залежності від того, який образ ви придумали. Найчастіше вибирають природні пейзажі, але оскільки їхати за місто не завжди зручно, фотосесії проводять і в міських зелених зонах. У такому випадку варто вибирати таку локацію, де вам не будуть заважати перехожі, а в кадр не будуть лізти сторонні предмети. Наприклад, якщо у вас тематичні фотосесії в історичному стилі, сучасні турніки, гаражі або сітка «рабиця» будуть виглядати в кадрі недоречно навіть в розфокусі на задньому плані.

Образ для фотомоделі

Не важливо, яка стать і вік у моделі, важливо, щоб образ був продуманий до дрібниць і відповідав загальному антуражу. Крім того, одяг треба підбирати з урахуванням того, що модель напевно буде сідати верхи. Наприклад, весільна сукня з криноліном закриє пишною спідницею будь-якого коня і на фото вийде наречена з стирчащою з спідниці шиєю, головою і ногами коня. А штани чоловічого костюма безцеремонно поповзуть вгору і продемонструють сповзлі шкарпетки з голими волохатими щиколотками.

Приділіть також увагу деталям. Взуття бажано підібрати зручне і безпечне, адже вас чекає катання на конях. Укладання і макіяж не будуть зайвими, навіть якщо у вас образ а-ля «натюрель». Продумані прикраси та аксесуари відмінно доповнять будь-який образ, зробивши його гармонійним.

Фотограф для зйомки з кіньми

Фотографа потрібно вибирати ретельно – саме від нього буде залежати якої якості знімки ви отримаєте. Хороший фотограф зуміє «вичавити» максимум з обраної вами локації і образів. А от знімати коней вміє далеко не кожен, так що при знайомстві попросіть у фотографа приклади його робіт саме з кіньми. Окремо варто уточнити чи готовий ваш фотограф при ретуші «прибирати» зі знімків корду, якою інструктор буде страхувати коня.

Дізнайтеся більше про фотосесії з кіньми в Києві від Кінного порталу України.