Новачкам

Фотосесії з кіньми: як підготуватися, поради та рекомендації

Фотосесія з кіньми – це завжди вдалий подарунок, незабутні емоції і шикарні знімки. Головне – грамотно підготуватися.

Ключові складові вдалої фотосесії з конями – це самі коні, локація для зйомки, образ для моделі і, звичайно ж, фотограф. Якщо не приділити належну увагу будь-якому з цих пунктів, замість розкішних кадрів ви ризикуєте отримати посередні знімки.

Коні для фото

Коней, з якими ви будете фотографуватися, краще подивитися заздалегідь. Худоба, застарілий бруд і сморід говорять про те, що за ними погано доглядають, це означає, що на ваших знімках замість гордих і статних коней будуть змучені тварини.

До того ж варто звернути увагу на амуніцію: вона повинна бути чистою та охайною. Ніяких протертих до дірок і брудних вальтрапів, іржавої фурнітури і зношених старих вуздечок.

Ще один пункт – інструктор. Він обов’язково повинен супроводжувати вас протягом всієї фотосесії, слідкуючи за тим, щоб кінь вів себе спокійно, не наступав на ноги або сукню, щоб не бруднив одяг слиною та ін. Це має бути людина, що має досвід роботи з кіньми та добре знає конкретно цього коня.

Локація для кінної фотосесії

Місце для зйомки може бути будь-яким, в залежності від того, який образ ви придумали. Найчастіше вибирають природні пейзажі, але оскільки їхати за місто не завжди зручно, фотосесії проводять і в міських зелених зонах. У такому випадку варто вибирати таку локацію, де вам не будуть заважати перехожі, а в кадр не будуть лізти сторонні предмети. Наприклад, якщо у вас тематичні фотосесії в історичному стилі, сучасні спортивні майданчики, гаражі або сітка «рабиця» будуть виглядати в кадрі недоречно навіть в розфокусі на задньому плані.

Образ для фотомоделі

Не важливо, яка стать і вік у моделі, важливо, щоб образ був продуманий до дрібниць і відповідав загальному антуражу. Крім того, одяг треба підбирати з урахуванням того, що модель напевно буде сідати верхи. Наприклад, весільна сукня з криноліном закриє пишною спідницею будь-якого коня і на фото вийде наречена з стирчащою з спідниці шиєю, головою і ногами коня. А штани чоловічого костюма безцеремонно поповзуть вгору і продемонструють сповзлі шкарпетки з голими волохатими щиколотками.

Приділіть також увагу деталям. Взуття бажано підібрати зручне і безпечне, адже вас чекає катання на конях. Укладання і макіяж не будуть зайвими, навіть якщо у вас образ а-ля «натюрель». Продумані прикраси та аксесуари відмінно доповнять будь-який образ, зробивши його гармонійним.

Фотограф для зйомки з кіньми

Фотографа потрібно вибирати ретельно – саме від нього буде залежати якої якості знімки ви отримаєте. Гарний фотограф зуміє «вичавити» максимум з обраної вами локації і образів. А от знімати коней вміє далеко не кожен, так що при знайомстві попросіть у фотографа приклади його робіт саме з кіньми. Окремо варто уточнити чи готовий ваш фотограф при ретуші «прибрати» зі знімків корду, якою інструктор буде страхувати коня.

Дізнайтеся більше про фотосесії з кіньми в Києві від Кінного порталу України.

Ваш кошик порожній