Фенілджект (100 мл) – протизапальне

SKU: 01290

0.00

Немає в наявності

Фенілджект Нідерланди, 100 мл – нестероїдний протизапальний засіб, який застосовується при міозитах, артритах, бурситах, тендинітах, невритах, суглобовому і м’язовому ревматизмі та ін. Для великої рогатої худоби, телят, кіз, овець і свиней.

Склад: в 1 мл розчину фенілбутазон – 200 мг, наповнювач – до 1 мл.

Виробник: Нідерланди

Фенілджект Нідерланди, 100 мл – прозорий розчин, світло-жовтого кольору. Належить до групи нестероїдних протизапальних засобів. Застосовують Фенілджект при міозитах, артритах, бурситах, тендинітах, тендовагінітах, невритах, суглобовому і м’язовому ревматизмі, а також при болях, викликаних ураженням периферичних нервів у великої рогатої худоби, телят, кіз, овець і свиней. Препарат використовують як аналгезуючий засіб при післяпологових ускладненнях (парез), в поєднанні з загальнотерапевтичного засобами. Високоефективно застосування Фенілджект при запальних процесах вимені, особливо на пізніх стадіях розвитку маститу (катаральний, фібринозний, гнійний), паралельно слід усунути причину, що викликала мастит, а при наявності патогенної мікрофлори призначити антибіотикотерапію.
Препарат використовують при лікуванні запальних процесів різної етіології і локалізації, як нестероїдні протизапальні засоби.

Слід пам’ятати, що запалення – це захисна реакція організму, і придушення її необхідно у випадках, коли запалення надає шкідливу дію або набуває хронічного характеру.

Склад:

В 1 мл розчину:

  • Фенілбутазон – 200 мг
  • Наповнювач – до 1 мл

Фармакологічні властивості:

Фенілбутазон належить до групи нестероїдних протизапальних засобів. Механізм дії препарату полягає в пригніченні синтезу простагландинів (медіаторів запальної реакції) з арахідонової кислоти, шляхом пригнічення ферменту циклооксигенази.
Протизапальний ефект виражається в придушенні фази ексудації та проліферації у вогнищі запалення, фенілбутазон зменшує синтез колагену і пов’язане з цим склерозування тканин.
Аналгезуючий ефект пов’язаний з порушенням проведення больових імпульсів в спинному мозку. На відміну від наркотичних анальгетиків фенилбутазон не пригнічує дихальний центр, не викликає лікарську залежність і не володіє спазмогенну дією.
Жарознижуючий ефект проявляється тільки при лихоманці, не впливаючи на нормальну температуру тіла.

Протипоказання:

  • Не рекомендується застосування препарату новонародженим і тваринам, які чутливі до препарату.
  • Не рекомендується використання препарату спільно з сульфаніламідами і діуретиками, через утворення стійких комплексів фенилбутазона з білками плазми, що може привести до підвищення концентрації лікарських речовин в крові і як наслідок до передозування та інтоксикації організму.

Побічні ефекти:

Можливі розлади шлунково-кишкового тракту (диспепсія), які проходять після завершення курсу лікування.

Дозування:

Фенілджект вводять внутрішньом’язово (при сепсисі можливе введення препарату внутрішньовенно з особливою обережністю і дуже повільно).

Великій рогатій худобі: 1 мл на 20 кг живої маси, один раз на добу, протягом 3 днів.

Телятам, козам, вівцям, свиням: 1 мл на 10 кг живої маси, один раз на добу, протягом 3 днів.

На одне ін’єкційне місце великій рогатій худобі слід вводити не більше 15 мл, телятам і свиням – не більше 10 мл, а дрібному рогатій худобі – не більше 5 мл препарату.

Період повного виведення препарату з організму тварин: м’ясо – 12 днів; молоко – 4 дні.

Зберігання:

Препарат зберігають в сухому, захищеному від світла місці, при температурі 15 – 25 ° C.

Форма випуску:

Флакони з темного скла по 100 мл

Виробник:

Нідерланди