Еквіверм паста (7 г) – протипаразитарне

SKU: 00100

0.00

Немає в наявності

Еквіверм паста Чехія (7 г) – протипаразитарний засіб для лікування та профілактики гельмінтозів у коней. Застосовується для лікування і профілактики захворювань коней, спричинених цестодами, великими стронгілідами,
малими стронгілідами, легеневими нематодами, іншими нематодами, аскаридами, оестерідами.

Склад: 1 мл препарату містить активнодіючі речовини івермектин – 20 мг, празіквантел – 100 мг.
Допоміжні речовини: бутилгідроксианізол, сукралоза, ефірне масло кориці, кремнезем колоїдний, пігмент рідкого хлорофілу, диметикон.

Виробник: Чехія

Еквіверм паста Чехія (7 г) – протипаразитарний засіб для лікування та профілактики гельмінтозів у коней. Застосовується для лікування і профілактики захворювань коней, спричинених:

 • цестодами: Anoplocephala perfoliata (дорослі форми);
 • великими стронгілідами: Strongylus vulgaris (дорослі та личинкові стадії), Strongylus edentatus (дорослі та личинкові стадії), Strongylus equinus (дорослі стадії), Triodontophorus spp. (дорослі стадії), Craterostomum acuticaudatum (дорослі стадії);
 • малими стронгілідами (у тому числі, стійкі до дії активних інгредієнтів бензимедазолу): Coronocyclus spp. (дорослі та личинкові стадії), Cyathostomum spp. (дорослі та личинкові стадії), Cylicocyclus spp. (дорослі та личинкові стадії), Cylicodontophorus spp. (дорослі та личинкові стадії), Cylicostephanus spp. (дорослі та личинкові стадії), Parapoteriostomum spp. (дорослі та личинкові стадії), Petrovinema spp. (дорослі та личинкові стадії), Poteriostomum spp. (дорослі та личинкові стадії);
 • легеневими нематодами: Dictyoculus arnfieldi (дорослі та личинкові стадії);
 • іншими нематодами: Trichostrongylus axei (дорослі стадії), Oxyuris equi (дорослі та личинкові стадії), Onchocerca spp. (дорослі стадії), Strongyloides westeri (дорослі стадії), Habronema muscae (дорослі стадії);
 • аскаридами: Parascaris equorum (дорослі та личинкові стадії);
 • оестерідами: Gasterophilus spp. (оральні та шлункові форми).

Склад:

1 мл препарату містить активнодіючі речовини: івермектин – 20 мг, празіквантел – 100 мг.
Допоміжні речовини: бутилгідроксианізол, сукралоза, ефірне масло кориці, кремнезем колоїдний, пігмент рідкого хлорофілу, диметикон.

Фармакологічні властивості:

Дію препарату обумовлюють діючі речовини – івермектин і празіквантел.
Івермектин, що належить до групи макроциклічних лактонів, посилює зв’язок гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) із спеціальними рецепторами на нервових закінченнях паразита, блокуючи нервові імпульси, що в свою чергу призводить до його паралічу і загибелі.
Празіквантел активний проти цестод (стьожкові гельмінти) та деяких видів трематоди, підвищує проникливість мембран для іонів кальцію, викликає підвищення м’язової активності, яке змінюється скороченням мускулатури та спастичним паралічем, викликає руйнування зовнішнього покрову цестод дорослих форм.

Спосіб використання:

На поршні шприц-туби прокрутити рифлене кільце таким чином, щоб зафіксувати його нижню частину на позначці, яка відповідає масі тіла тварини. Зняти захисний ковпачок, ввести канюлю шприц-туби у ротову порожнину тварини у простір між зубами і обережно видавити на корінь язика відповідну дозу пасти. Після введення на декілька секунд піднести голову догори і переконатись, що тварина проковтнула дозу препарату.

Дозування:

Препарат застосовують перорально у дозі 1 мл препарату на 100 кг маси тіла (відповідно 200 µг івермектину та 1 мг празіквантелу на 1 кг маси тіла).

Протипоказання:

 • Не застосовувати у перші три місяці вагітності.
 • Не застосовувати кобилам під час лактації, молоко яких призначене для харчування людям.
 • Не застосовувати тваринами з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.

Застереження:

 • Препарат застосовують тваринам, починаючи з 2-місячного віку.
 • Забій тварин на м’ясо дозволяється через 30 діб після останнього застосування препарату.

Зберігання:

Зберігати в сухому темному, захищеному від дітей місці, за температури від 5°С до 25°С.

Термін придатності:

2 роки. Після першого відкриття препарат застосовують протягом 6 місяців.

Форма випуску:

Препарат випускається у пластикових шприц-тубах із захисними ковпачками та рифленими кільцями по 7 мл препарату. Шприц-туби упаковані у картонні коробки по 1 або 10 штук.

Виробник:

Чехія