Еквістронг паста (28,5 г) – протипаразитарне

SKU: 00109

0.00

Немає в наявності

Еквістронг паста Чехія, (28,5 г) – протипаразитарний засіб для профілактики та лікування гельмінтозів у коней. Застосовується для дегельмінтизації коней при ураженні гельмінтами.

Склад: 1 г препарату містить діючу речовину пірантелу ембонат – 400 мг. Допоміжні речовини: полісорбат, сукралоза, бутилгідрокситолуол, кремнезем колоїдний, масло із зародків кукурудзи.

Виробник: Чехія

Еквістронг паста Чехія, (28,5 г) – протипаразитарний засіб для профілактики та лікування гельмінтозів у коней. Застосовується для дегельмінтизації коней при ураженні гельмінтами:

  • нематодами (круглими гельмінтами) – стронгілідами (Strongylus vulgaris, S. edentatus,
    S. equinus, Triodontophorus serratus, Trichonema spp.), конячими гостриками (Oxyuris equi), аскаридами {Paras car is equorum);
  • цестодами (стьожковими гельмінтами) – (Anoplocephalaperfoliata).

Склад:

1 г препарату містить діючу речовину: пірантелу ембонат – 400 мг.
Допоміжні речовини: полісорбат, сукралоза, бутилгідрокситолуол, кремнезем колоїдний, масло із зародків кукурудзи.

Фармакологічні властивості:

Пірантелу ембонат – речовина широкого спектру дії, належить до групи тетрагідропіримідинових антигельмінтиків. Механізм дії полягає у стимуляції спастичного паралічу. Пірантел, холінергічний агоніст, діє як збуджуючий нейромедіатор нікотинергічних рецепторів у м’язових клітинах паразита. При зв’язуванні з рецепторами відбувається деполяризація нервово-м’язових синапсів, що призводить до скорочення мускулатури (стан, подібний дії ацетилхоліну) аж до розвитку спастичного паралічу. При дії пірантелу загибелі паразита не відбувається, із організму виділяються живі особини.

Протипоказання:

  • Не застосовують тваринам, віком до 4 тижнів!
  • Не застосовують ослабленим, виснаженим та хворим тваринам!
  • Підвищена чутливість до компонентів препарату!
  • Не застосовують коням, молоко і м’ясо яких призначене для харчових потреб!

Побічна дія:

У лошат при сильній інвазії аскаридами {Parascaris equorum) під час лікування можливий розвиток непрохідності тонкого кишківника, симптоми якого (коліки, розм’якшення фекалій) можуть виникнути вже через ЗО хвилин після застосування препарату. Симптоми виникають внаслідок загибелі гельмінтів в організмі тварини.

Застереження:

  • Не застосовувати одночасно з диетилкарбамазином, органофосфатами та препаратами, що містять левамізол або піперазин.
  • Для продуктивних тварин препарат не застосовують.

Спосіб використання:

На поршні шприц-туби прокрутити рифлене кільце таким чином, щоб зафіксувати його нижню частину на позначці, яка відповідає масі тіла тварини. Зняти захисний ковпачок, ввести канюлю шприц-туби у ротову порожнину тварини у простір між зубами і обережно видавити на корінь язика відповідну дозу пасти. Після введення на декілька секунд підняти голову догори і переконатись, що тварина проковтнула препарат.

Дозування:

Еквістронг пасту застосовують перорально.

Лошата, віком 1-8 місяців: одна доза (4,75 г препарату) на 100 кг маси тіла через кожні 4 тижні;

Коні віком від 8 місяців: одна доза (4,75 г препарату) на 100 кг маси тіла через кожні 6-8 тижнів; під час пасовищного сезону – одна доза препарату через кожні 4-6 тижнів; при переміщенні тварин на пасовище після зимування застосовують одну дозу препарату за 3-4 доби до випуску на пасовище;

Лактуючі кобили: встановлено, що знизити інтенсивність інвазії стронгілід у підсисних лошат протягом пасовищного сезону можна шляхом «чистих» пасовищ (переміщення коней або без випасу коней у попередньому році), застосування препарату лактуючим кобилам за 3-4 доби до переміщення, а потім повторно з інтервалом 2-4 тижні до кінця осені; ідеальним є випуск кобил з лошатами на «чисті» пасовища або, при неможливості, затримка їх переміщення до червня.

Лікування та профілактика стуонгілоїдозу, оксиууозу, пауаскауидозу: доза складає 4,75 г препарату на 100 кг маси тіла (19 мг пірантелу ембонату на 1 кг маси тіла).

Одна поділка шкали на шприц-тубі відповідає одній дозі на 100 кг маси тіла.

Лікування та профілактика аноплоиефальозу: доза складає 9,5 г препарату на 100 кг маси тіла (38 мг пірантелу ембонату на 1 кг маси тіла).

Дві поділки шкали на шприц-тубі відповідають одній дозі на 100 кг маси тіла.

За необхідності препарат вводять повторно через 6 тижнів.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому темному, захищеному від дітей місці, при температурі від 5 до 25 °С.

Термін придатності

2 роки.

Форма випуску:

Препарат випускають у пластикових шприц-тубах із захисними ковпачками та рифленими кільцями по 28,5 г препарату. Шприц-туби упаковані у картонні коробки по 1 або 10 штук.

Виробник:

Чехія