Засоби по догляду за кінною амуніцією

Будь-яка амуніція, як шкіряна, так і синтетична, вимагає регулярного догляду. А для гарного догляду необхідні засоби по догляду за кінною амуніцією. Правильне зберігання, своєчасна чистка та обробка спеціальними засобами допоможуть значно продовжити термін служби дорогої амуніції.

Важливо пам’ятати, що шкіряні вуздечки, сідла, підпруги та інша амуніція потребують наявності відповідного обладнання для конюшні та певних умов зберігання. Шкіра, навіть найякісніша, не терпить: морозів, пряме сонце, вогкість, спрямоване тепло. Це потрібно враховувати, вибираючи місце для зберігання амуніції. А щоб продовжити термін служби шкіри, вона потребує регулярного чищення та догляду.

Догляд за кінною амуніцією – основні правила

  • Чистити амуніцію для коня слід після кожного використання – потрібно видаляти пил, кінський піт і слину, пісок і налиплий бруд.
  • Шкіра не любить частого миття водою, тому прибирати бруд потрібно звичайною вологою ганчіркою або губкою з спеціальним лосьйоном для шкіри.
  • Після протирання від пилу і кінського поту, шкіряну амуніцію потрібно просушити в тіні при кімнатній температурі.
  • Не рідше одного разу на місяць (оптимально – раз в тиждень) вуздечку, підпругу і сідло варто чистити за допомогою спеціального гліцеринового мила для шкіри. Воно наноситься вологою губкою і акуратно милиться. Отримана піна і бруд, яку мило зібрало з шкіри, потрібно протерти чистою губкою або ганчіркою.

Як доглядати за амуніцією для коня?

  • Після чищення з милом, шкіряну амуніцію варто обробити спеціальним бальзамом, кондиціонером або маслом для шкіри. Якщо ви не знаєте, що краще вибрати, можете проконсультуватися з експертами в магазині HorseUa – ми з радістю порадимо вам перевірені засоби по догляду за кінною амуніцією.
  • Засоби по догляду за шкірою наносяться на поверхню амуніції тонким шаром і акуратно втираються в шкіру.
  • Після того, як шкіра вбере засіб, її можна відполірувати чистою м’якою ганчіркою.

Не лінуйтеся хоча б раз на місяць повністю розбирати амуніцію, розстібати всі пряжки і особливо ретельно чистити, змащувати важкодоступні елементи. Як правило, саме там накопичується найбільше бруду, який руйнівно впливає на якість шкіри і довговічність її служби.

При регулярному догляді ваша нова амуніція буде залишатися м’якою, еластичною та міцною довгі роки. Більш того, навіть старій вуздечці, сідлу й підпрузі можна частково повернути втрачені якості, якщо приділяти особливу увагу їх чистоті і умовам зберігання. Купити засоби по догляду за амуніцією за хорошими цінами найпростіше в магазині HorseUa. Ви можете замовити засоби по догляду за амуніцією онлайн, не виходячи з дому.