• Глауберова сіль (1 кг) – мінеральна харчова добавка

  25.00

  Глауберова сіль Росія, 1 кг – харчова мінеральная добавка, застосовується як послаблюючий засіб при спазмах кишківника, при перегодуванні, для виведення токсинів, отрут і сторонніх тіл з кишківника, для зневоднення організму, для відволікаючої дії при запаленнях у коней, великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби, собак, свиней.

  Склад: сульфат натрію

  Виробник: Росія

 • Інсектозол (25 мл) – протипаразитарне

  25.00

  Інсектозол Україна, 25 мл – протипаразитарний препарат, для захисту від мух, гнусу, гедзів, іксодових кліщів, вошей, волосоїдів дійних тварин та великої рогатої худоби; для профілактики гіподерматозу, телязіозу.

  Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину циперметрин – 20 мг.
  Допоміжні речовини: вазелінова олія, сольвент С4 180-205

  Виробник: Україна

 • Бровермектин гель (30 мл) – протипаразитарне

  60.00

  Бровермектин гель Україна, 30 мл – протипаразитарний препарат для профілактики та лікування гельмінтозів у коней. Використовується для лікування і профілактики коней при інвазійних захворюваннях, які викликані збудниками нематодозів і личинками.

  Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину івермектин – 4 мг; допоміжні речовини: тилоза, твін-80, вода дистильована – до 1 мл.

  Виробник: Україна

 • Гельмісан гель (30 мл) – протипаразитарне

  90.00

  Гельмісан гель Україна, 30 мл – для профілактики та лікування гельмінтозів у коней. Використовується для лікування та профілактики коней, поні, куланів, коней Пржевальського при ураженні ендо- та ектопаразитами.

  Склад: 1 мл препарату містить пірантелу памоат – 300 мг празіквантел – 20 мг

  Виробник: Україна

 • Дольфос Кальвет (2 кг) – харчова добавка

  135.00

  Дольфос Кальвет Польща, 2 кг. – універсальний премікс для всіх видів тварин. Доповнює корм амінокислотами, вітамінами і кальцієм. Позитивно впливає на правильний розвиток тварин і їх стан, покращує смакові і дієтичні властивості кормів, збуджує апетит.

  Склад: Вітаміни А, Е, D3, B1, B2, B6, B12, нікотинова кислота, пантеоновая кислота, фолієва кислота, біотин, беатин, холін, лізин, метіонін, треонін, триптофан, мінеральних кальцій, мінеральний Фосфор, Магній, Натрій, Залізо, Цинк, Марганець, Мідь, Кобальт, Йод , Селен, Фітаза.

  Виробник: ПОльща

 • Ксілазин 2%, (30 мл) – седативне, анальгетик

  150.00

  Ксілазин 2% Нідерланди, 30 мл. Ксилазину гідрохлорид відноситься до седативних та аналгетичних засобів із релаксантною дією на м’язи і є антагоністом альфа-2 адренорецепторів. За рахунок пригнічення проходження імпульсів по сенсорних шляхах центральної нервової системи, ксилазину гідрохлорид зумовлює заспокійливу, знеболюючу або міорелаксантну дії.

  Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: ксилазин (як гідрохлорид) 20 мг.

  Виробник: Нідерланди

 • Дексакел (50мл) – протизапальне

  155.00

  Дексакел Бельгія, 50 мл. – протизапальний засіб, який застосовується при метаболічних процесах, неінфекційний запальних процесах, при гострих інфекційних захворюваннях, при алергічних станах.

  Склад: Дексаметазону фосфат – eq. 2 mg dexamethasone, наповнювачі до 1 мл.

  Виробник: Бельгія

 • Зинаприм (100 мл) – антибактеріальне, антибіотик

  170.00

  Зинаприм Іспанія, 100 мл – антибактеріальний засіб, антибіотик для тварин, що використовується при колiбактерiозних та сальмонельозних гастроентеритах, вiбрiозах, пневмонiях, септицемiях, пастерельозі, кокцидiозних та колiбактерiозних маститах, актиномiкозах, гнiйних абсцесах, захворюваннях сечостатевої системи спричинених мікроорганізмами, чутливими до скадників препарату.

  Склад: 1 мл препарату містить сульфаметазин – 200 мг, триметоприм – 40 мг.

  Виробник: Іспанія

 • Клотеїд-4 (1 мл) – вакцина інактивована проти правцю тварин

  195.00

  Клотеїд-4 Чехія, 1 мл –  вакцина інактивована проти правцю тварин. Для активної вакцинації коней, ВРХ, овець, кіз та собак проти правцю.

  Склад: одна доза (1 мл) вакцини містить: анатоксин правцю очищений — RP ≥ 1.
  Допоміжні речовини: гідрооксид алюмінію — 0,1 мл; тіомерсал — 0,15 мг; буферний розчин — до 1 мл.

  Виробник: Чехія

 • Кальфосет (100 мл)

  215.00

  Кальфосет Словенія, 100 мл – вітамінний препарат, який застосовують для лікування і профілактики хвороб, пов’язаних з нестачею кальцію, фосфору і магнію у коней, великої рогатої худоби, свиней, кіз, овець.

  Склад: 32,82 г кальцію глюконату, 8,13 г кальцію гліцерофосфату і 4,18 г магнію хлориду.

  Виробник: Словенія

 • Гента-100 (100 мл) – антибактеріальне, антибіотик

  220.00

  Гента-100 Нідерланди, (100 мл) – аміноглікозидний антибіотик, який діє бактерицидно на деякі грампозитивні та більшість грамнегативних бактерій. Застосовується для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та органів дихання бактеріальної етіології у ВРХ, телят, овець, кіз, свиней.

  Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину Гентаміцину сульфат – 100 мг.

  Виробник: Нідерланди

 • Інтровіт (100 мл) – вітамінний препарат

  235.00

  Інтровіт Нідерланди, 100 мл – вітамінний препарат, що має сукупні фармакологічні властивості окремих вітамінів, які сприяють нормалізації обміну речовин в організмі, підвищенню його резистентності, позитивно впливають на продуктивність, збереженість і відтворювальні функції тварин.

  Склад: вітамін А – 15 000 МО; вітамін D3 – 7 500 МО; вітамін E – 20 мг; вітамін B1 – 10 мг; вітамін B2 – 5 мг; вітамін B6 – 3 мг; вітамін B12 – 60 мкг; декспантенол – 25 мг; нікотінамід – 50 мг; фолієва кислота – 150 мкг; біотин – 125 мкг; холіну хлорид – 12,5 мг; лізин – 7 мг; метіонін – 5 мг.

  Виробник: Нідерланди

 • Кальфостонік (1 кг) – вітамінний препарат

  235.00

  Кальфостонік Іспанія (1 кг) – вітамінний препарат, дія якого обумовлена наявністю комплексної суміші вітамінів, макро-і мікроелементів, амінокислот, тонізуючих і ароматичних добавок, які сприяють нормалізації обміну речовин в організмі, позитивно впливають на продуктивність і стан тварин. Застосовується для лікування великої рогатої худоби, свиней при нестачі макро-і мікроелементів, анорексії, усунення наслідків поганого годування, рахіті, в період реконвалесценсии, а також для профілактики гіпо-та авітамінозів.

  Виробник: Іспанія

 • Седазін (50мл) – заспокійливе, анальгетик

  240.00

  Седазін Польща, 50мл – прозорий безколірний розчин. Ксилазин – це похідний тіазину. Його заспокійлива і анальгетична дія є ефектом стимуляції альфаг-адренергічних рецепторів центральної нервової системи. Релаксація скелетних м’язів є наслідком блокування міжнейронної передачі збудження в спинному мозку.

  Склад: 1 мл препарату містить ксилазин гідрохлорид – 23,3мг (що відповідає ксилазину – 20 мг).
  Допоміжні речовини: метилу парагідроксібензоат, натрій хлорид, вода для ін’єкцій.

  Виробник: Польща

 • Комбікел 40 (100 мл) – антибіотик, антибактеріальний

  260.00

  Комбікел 40 Бельгія, 100 мл – суспензія для ін’єкцій, антибіотик, який має широкий спектр бактерицидної дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів. Приводить до пригнічення росту і розмноження бактерій.Використовується при лікуванні тварин, хворих на отит, перитоніт, мастит, менінгіт, лептоспіроз, актиномікоз, бешиху, мит, актинобацильоз, поліартрит, септицемію, а також при захворюваннях органів дихання та сечостатевої системи, шкіри та м’яких тканин, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину.

  Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину бензилпеніциліну прокаїн 200 000 МО, дигідрострептоміцину сульфат 200 мг.
  Допоміжні речовини: прокаїн гідрохлорид, нартію формальдегід сульфоксилат, натрію цитрат, натрію метил парагідроксибензоат, провідон, вода для ін’єкцій.

  Виробник: Бельгія

 • Пенбекс (100 мл) – антибактеріальне, антибіотик

  280.00

  Пенбекс Іспанія, 100 мл – протибактерiальний засiб для системного застосування, представлений у виглядi готової до вживання суспензiї для iн’єкцiй. Призначений для лiкування бактерiальних iнфекцiй, спричинених мiкроорганiзмами, у коней, великої рогатої худоби, свиней, коз, собак i кiшок.

  Склад: 1 мл препарату містить пеніцилін G (прокаїн) – 200 000 М О, дегідрострептоміцину (сульфат) – 250 мг, бетаметазон – 0,5 мг, хлорфеніламіну (малеат) – 8 мг, прокаїну (гідрохлорид) – 15 мг.

  Виробник: Іспанія

 • Катозал 10% (100 мл) – мінеральна добавка

  285.00

  Катозал 10% США, 100 мл – стимулятор обміну речовин та тонізуючий засіб. Застосовується як тонізуючий засіб, який стимулює обмін речовин у коней, великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, собак, котів, хутрових звірів та птиці.

  Склад: 100 мл препарату містять діючі речовини (г) бутафосфан – 10,0, ціанокобаламін – 0,005.
  Допоміжні речовини: метил-4-гідроксибензоат, гідроокис натрію, вода для ін’єкцій.

  Виробник: США

 • Ксіла 2% (50мл) – снодійне, заспокійливе

  300.00

  Ксіла (Ксила) 2%, 50мл – прозорий стерильний розчин для iн’єкцiй. Препарат проявляє седативну, аналгезуючу дію, а також діє як міорелаксант. ATCvet класифікаційний код: QN05CМ – інші снодійні та заспокійливі ветеринарні препарати.

  Склад: 1 мл препарату містить ксилазину гідрохлорид 23,3 мг
  Допоміжні речовини: натрію метабісульфіт, кислота лимонна, пероксид водню, бензиловий спирт,натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

  Виробник: Нідерланди

 • Роборанте (100 мл) – вітамінний препарат

  305.00

  Роборанте Іспанія, 100 мл – вітамінний препарат, який застосовується для великої рогатої худоби, свиней, коз, овець, собак, кішок та хутрових звірів. Використовується коли потрібен ефект реанімації, детоксикації або стимулюючий, як стимулятор апетиту, перед великим фізичним навантаженням, для стимулювання продуктивності, післяопераційний період, допоміжний при септицемії, допомога у випадках низької народжуваності, субеструс.

  Склад: казеїн–пептид – 5,0, фосфорілхолін хлорид кальцію – 5,0, цианокобаламин (вітамін В12) – 0,005 мг.

  Виробник: Іспанія

 • БіоЕквін F (1 мл) – вакцина інактивована проти грипу коней

  330.00

  БіоЕквін F, 1 мл – вакцина інактивована проти грипу коней. Застосовується для активної вакцинації коней проти грипу, починаючи з 6-місячного віку.

  Склад: містить віруси європейського та американського типу

  Виробник: Чехія

 • БіоЕквін Н (1 мл) – вакцина інактивована проти герпесвірусної інфекції коней

  360.00

  БіоЕквін Н, 1 мл – вакцина інактивована проти герпесвірусної інфекції коней. Призначена для активної імунізації коней з метою зменшення частоти виникнення респіраторних інфекцій та клінічних симптомів, викликаних герповірусом (EHV-1).

  Склад: Герповірус (Herpesvirus equorum), інактивований (EHV-1) хв. 2,1 log10 VNI1

  Виробник: Чехія

 • Аініл (100 мл) – протизапальне

  380.00

  Аініл Іспанія, 100 мл – нестероїдний протизапальний препарат, який надає протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Призначають спортивним коням, великій рогатій худобі і свиням для лікування запальних процесів при гострих і хронічних захворюваннях опорно – рухового апарату, больового синдрому різної етіології, а також як жарознижуючий засіб при хворобах, що супроводжуються підвищенням температури і пригніченим станом.

  Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину кетопрофен 100 мг.

  Виробник: Іспанія

 • Еквістронг паста (28,5 г) – протипаразитарне

  410.00

  Еквістронг паста Чехія, (28,5 г) – протипаразитарний засіб для профілактики та лікування гельмінтозів у коней. Застосовується для дегельмінтизації коней при ураженні гельмінтами.

  Склад: 1 г препарату містить діючу речовину пірантелу ембонат – 400 мг. Допоміжні речовини: полісорбат, сукралоза, бутилгідрокситолуол, кремнезем колоїдний, масло із зародків кукурудзи.

  Виробник: Чехія

 • Комбікел 40 ЛА (100 мл) – антибіотик, антибактеріальне

  430.00

  Комбікел 40 ЛА Бельгія, 100 мл – антибіотик для тварин, що використовується для лікування тварин при інфекціях дихальних шляхів, інфекціях сечостатевих шляхів, інфекціях шкіри, перитониті, миті у коней, маститі, менінгіті, бешихи у свиней, отиту у собак та котів, панарицій, клостридіальних інфекціях, правці, сибірка, лептоспірозі, актиномікозі у великої рогатої худоби, актинобацильозі у коней, поліартриті, септицемії, а також після операцій для профілактики інфекцій.

  Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини прокаїну бензилпеніцилін (лецитин покритий) – 120 мг (120 000 МО), бензилпеніциліну цитрат буферний та лецитин покритий – 61,21 мг (80 000 МО), дигідрострептоміцину сульфат, що еквівалентно 200 мг дигідрострептоміцину.

  Виробник: Бельгія

 • БіоЕквін FТ (1 мл) – вакцина інактивована проти грипу та правцю коней

  430.00

  БіоЕквін Чехія FT, 1 мл. – вакцина інактивована проти грипу та правцю коней. Застосовується для активної вакцинації коней проти грипу та правцю, починаючи з 6-місячного віку.

  Склад: віруси грипу американського та європейського типу.

  Виробник: Чехія

 • Еквіверм паста (7 г) – протипаразитарне

  435.00

  Еквіверм паста Чехія (7 г) – протипаразитарний засіб для лікування та профілактики гельмінтозів у коней. Застосовується для лікування і профілактики захворювань коней, спричинених цестодами, великими стронгілідами,
  малими стронгілідами, легеневими нематодами, іншими нематодами, аскаридами, оестерідами.

  Склад: 1 мл препарату містить активнодіючі речовини івермектин – 20 мг, празіквантел – 100 мг.
  Допоміжні речовини: бутилгідроксианізол, сукралоза, ефірне масло кориці, кремнезем колоїдний, пігмент рідкого хлорофілу, диметикон.

  Виробник: Чехія

 • Фенілджект (100 мл) – протизапальне

  475.00

  Фенілджект Нідерланди, 100 мл – нестероїдний протизапальний засіб, який застосовується при міозитах, артритах, бурситах, тендинітах, невритах, суглобовому і м’язовому ревматизмі та ін. Для великої рогатої худоби, телят, кіз, овець і свиней.

  Склад: в 1 мл розчину фенілбутазон – 200 мг, наповнювач – до 1 мл.

  Виробник: Нідерланди

 • Дуфалайт (500 мл) – вітамінний препарат

  520.00

  Дуфалайт США, 500 мл – вітамінний препарат, призначений для підтримуючої терапії ослаблених тварин або тварин, що мають дегідратацію, особливо у випадках, коли використання всередину лікарських засобів ускладнене. Препарат застосовують для профілактики і лікування гіповітамінозу, порушення білкового обміну, підвищення резистентності сільськогосподарських тварин, в тому числі птахів, а також кішок і собак.

  Склад: вітаміни, амінокислоти і поживні речовини.

  Виробник: США

 • Зінапрім (1 кг) – антибактеріальне

  530.00

  Зінапрім Іспанія, 1 кг – антибактеріальний препарат. Застосовується для коней, великої рогатої худоби, свиней, овець, птиці, собак та котів для лікування колiбацильозного та сальмонельозного гастроентериту, вiбрiозу, пневмонiї, пастерельозу, урогенiтальних iнфекцiй, коккових та колiбацильозних маститів, актиномiкозу, гнiйний абсцесів.

  Склад: 1 г препарату містить сульфаметазин – 200 мг, триметоприм – 40 мг.

  Виробник: Іспанія

 • Менбутіл (100 мл) – жовчогінне

  590.00

  Менбутіл Іспанія, 100 мл – жовчогінний засіб, що застосовується при розладі травлення, токсемії, кетозі, анорексії, порушеннях діяльності печінки і підшлункової залози.

  Склад: менбутіл – 100 мг/мл.

  Виробник: Іспанія

 • БіоЕквін FH (1 мл) – вакцина проти грипу та герпесвірусної інфекції коней

  600.00

  БіоЕквін FH Чехія (1 мл) – вакцина проти грипу та герпесвірусної інфекції коней. Для активної вакцинації коней проти грипу та герпесвірусної інфекції.

  Склад: віруси грипу амеріканського та європейського типу.

  Виробник: Чехія

 • Ніглумін (100 мл) – протизапальне

  610.00

  Ніглумін Іспанія, 100 мл – нестероїдний протизапальний засіб для коней, корів та свиней. Має протизапальну, знеболювальну, антитоксичну та жарознижувальну дію, запобігає розвитку запального процесу.

  Склад: містить в якості діючої речовини флюніксін в формі меглюмін – 50 мг / мл, а в якості допоміжних речовин: діетаноламін 4 мг, фенол 5 мг, динатрію едетат 0,1 мг, пропіленгліколь 207,2 мг, хлористоводородную кислоту, дистильовану воду до 1 мл.

  Виробник: Іспанія

Препарати для коней

Спеціальна аптечка і лікарські препарати для коней – це те, що обов’язково має бути на будь-який стайні і у будь-якого коневласника. Хвороби і травми часто трапляються несподівано і важливо встигнути вчасно надати необхідну допомогу коню.

При виникненні будь-яких проблем зі здоров’ям коня необхідна консультація ветеринара – це знає будь-який досвідчений кіннотник. Проте потрібно бути готовим самостійно надати першу допомогу згідно з інструкцією лікаря, а значить варто регулярно перевіряти та поповнювати ветеринарну аптечку на стайні.

Пам’ятайте, що до консультації з лікарем не варто займатися самолікуванням – це може затруднити постановку точного діагнозу і призвести до ускладнень.

Перша допомога коню

В першу чергу, в аптечці для коня повинні бути препарати для обробки ран і накладення пов’язок. Тут знадобляться як різні спреї, так і загоюючі мазі. Деякі володіють знеболюючим ефектом, що спростить лікування тварини. Представлені в кінному магазині Horseua.com препарати є також ефективними антимікробними і антибактеріальними засобами. При ударах і травмах корисними будуть охолоджуючі гелі.

Препарати для лікування коней

Багато проблем по здоров’ю успішно можна лікувати самостійно при достатньому досвіді і навичках, але під контролем ветеринара. Для цього потрібно мати під рукою перевірені засоби:

 • препарати для лікування суглобів у коней,
 • спазмолітики для боротьби з коліками,
 • антигістамінні препарати для боротьби з алергією,
 • відхаркувальні препарати для коней, схильних до респіраторних захворювань,
 • жарознижуючі,
 • препарати для поліпшення роботи серця, шлунково-кишкового тракту та ін.

У магазині Horseua.com відібрані найефективніші для коней препарати. Наші фахівці завжди готові надати якісну консультацію завдяки багаторічному досвіду коневолодінняя.

Профілактичні засоби

Краще лікування – це профілактика, переконані кіннотники Horseua.com. У стаєнній аптечці обов’язковими є антигельмінтні препарати. Протипаразитарні препарати варто купити з запасом, оскільки може знадобитися повтор процедури. Вибираючи їх, варто зробити аналізи, щоб підібрати найбільш відповідний склад і дозування.

Для догляду за копитами варто придбати в аптечку протигрибкові препарати – лікувального або профілактичного характеру. Лікувальна косметика для гігієни забезпечить безпроблемний догляд за шкірою, вовною, гривою і хвостом вашого улюбленця.

Заспокійливі препарати допоможуть тварині легше перенести поїздку або неприємні процедури. Вітамінні комплекси і імуностимулятори забезпечать міцне здоров’я і підтримку вашого коня в складні періоди.

Важливо: Не забувайте вчасно поповнювати запаси і оновлювати прострочені ветеринарні препарати!