No products were found matching your selection.

Препарати для коней

Спеціальна аптечка і лікарські препарати для коней – це те, що обов’язково має бути на будь-який стайні і у будь-якого коневласника. Хвороби і травми часто трапляються несподівано і важливо встигнути вчасно надати необхідну допомогу коню.

При виникненні будь-яких проблем зі здоров’ям коня необхідна консультація ветеринара – це знає будь-який досвідчений кіннотник. Проте потрібно бути готовим самостійно надати першу допомогу згідно з інструкцією лікаря, а значить варто регулярно перевіряти та поповнювати ветеринарну аптечку на стайні.

Пам’ятайте, що до консультації з лікарем не варто займатися самолікуванням – це може затруднити постановку точного діагнозу і призвести до ускладнень.

Перша допомога коню

В першу чергу, в аптечці для коня повинні бути препарати для обробки ран і накладення пов’язок. Тут знадобляться як різні спреї, так і загоюючі мазі. Деякі володіють знеболюючим ефектом, що спростить лікування тварини. Представлені в кінному магазині Horseua.com препарати є також ефективними антимікробними і антибактеріальними засобами. При ударах і травмах корисними будуть охолоджуючі гелі.

Препарати для лікування коней

Багато проблем по здоров’ю успішно можна лікувати самостійно при достатньому досвіді і навичках, але під контролем ветеринара. Для цього потрібно мати під рукою перевірені засоби:

  • препарати для лікування суглобів у коней,
  • спазмолітики для боротьби з коліками,
  • антигістамінні препарати для боротьби з алергією,
  • відхаркувальні препарати для коней, схильних до респіраторних захворювань,
  • жарознижуючі,
  • препарати для поліпшення роботи серця, шлунково-кишкового тракту та ін.

У магазині Horseua.com відібрані найефективніші для коней препарати. Наші фахівці завжди готові надати якісну консультацію завдяки багаторічному досвіду коневолодінняя.

Профілактичні засоби

Краще лікування – це профілактика, переконані кіннотники Horseua.com. У стаєнній аптечці обов’язковими є антигельмінтні препарати. Протипаразитарні препарати варто купити з запасом, оскільки може знадобитися повтор процедури. Вибираючи їх, варто зробити аналізи, щоб підібрати найбільш відповідний склад і дозування.

Для догляду за копитами варто придбати в аптечку протигрибкові препарати – лікувального або профілактичного характеру. Лікувальна косметика для гігієни забезпечить безпроблемний догляд за шкірою, вовною, гривою і хвостом вашого улюбленця.

Заспокійливі препарати допоможуть тварині легше перенести поїздку або неприємні процедури. Вітамінні комплекси і імуностимулятори забезпечать міцне здоров’я і підтримку вашого коня в складні періоди.

Важливо: Не забувайте вчасно поповнювати запаси і оновлювати прострочені ветеринарні препарати!