• Ручка для сідла з натуральної шкіри Waldhausen

  300.00

  Ручка для сідла виготовлена з натуральної шкіри. Ідеальний помічник вершникам-початківцям. Кріпиться до сідла за передні кільця для підперся.

  ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

 • Чохол захисний на сідло York

  380.00

  Захищає від пилу.

  ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

 • Чохол захисний для сідла Fouganza

  1,300.00

  Чохол розробили для зберігання, транспортування та захисту сідла. Два варіанти перенесення: як рюкзак або ручкою для перенесення.

 • Сідло для поні синтетичне Fouganza

  3,700.00

  Сідло синтетичне для поні продається з путлищами та стременами. Має передні та задні широкі ролики-упори, що допомагають юним вершникам стабілізувати посадку та забезпечують комфорт при їзді. Виготовлено з чіпкого, міцного та зносостійкого синтетичного матеріалу.

 • Сідло для поні синтетичне коричневе Fouganza

  3,700.00

  Сідло синтетичне для поні продається з путлищами та стременами. Має передні та задні широкі ролики-упори, що допомагають юним вершникам стабілізувати посадку та забезпечують комфорт при їзді. Виготовлено з чіпкого, міцного та зносостійкого синтетичного матеріалу.

 • Бандаж еластичний для коня “Superior chafe guard evo” Zandona

  3,950.00

  Еластичний бандаж “SUPERIOR CHAFE GUARD EVO” 100% виконаний в Італії. Запобігає і захищає від саден шкіру коня в області живота. Бандаж виконаний з високоякісної еластичної тканини з високою дихаючої здатністю.

  Розмір пiд замовлення:
  S: 185 см (обхват грудей 170/189 см – довжина попруги 110-120 см)
  М: 205 см (обхват грудей 190/219 см – довжина попруги 125-135 см)
  L / XL: 215 см (обхват грудей 220/249 см – довжина попруги 140-150 см)

 • Сідло універсальне синтетичне “Synthia” Fouganza

  6,000.00

  Універсальне сідло Synthia для початкiвцiв виконане з міцного, водовідштовхувального та повітропроникного синтетичного матеріалу, який нагадує шкіру. Пiдходить для виїздки та конкуру. Сідло продається в комплектi з путлищами 145см і пластиковими стременами 12см.

 • Сідло універсальне “Schooling” Fouganza

  8,500.00

  Універсальне сідло Schooling для початкiвцiв виконане з натуральноï шкiри. Пiдходить для виїздки та конкуру. Сідло продається в комплектi з путлищами 145см і пластиковими стременами 12см.

 • Сiдло універсальне синтетичне “Ride” Fouganza

  13,000.00

  Універсальне сідло Ride для початкiвцiв виконане з міцного, водовідштовхувального та повітропроникного синтетичного матеріалу. Пiдходить для виїздки та конкуру. В комплекті з сідлом продається чохол для сiдла та комплект з трьох ленчикiв (S, M, L, розмір M встановлений), а також набором інструментів для їх заміни та зі шкалою розмірів, що допоможе підібрати правильний розмір для свого коня.

 • Сiдло конкурне з регульованим ленчиком “Paddock” Fouganza

  15,000.00

  Сiдло конкурне з регульованим ленчиком Paddock iдеально підійде для роботи на манежі та подолання перешкод. Виконане з натуральноï шкiри. В комплекті з сідлом продається чохол для сiдла та комплект з трьох ленчикiв (S, M, L, розмір M встановлений), а також набором інструментів для їх заміни та зі шкалою розмірів, що допоможе підібрати правильний розмір для свого коня.

 • Сiдло виïздкове “Isabell” Wintec (Б/У)

  15,000.00

  Сідло виїздкове Б/У “Isabell” Wintec продається в повному зборі:
  – вальтрап,
  – піна під сідло Wintec,
  – нові стремена,
  – синтетичні путлища 145см,
  – попруга неопренова 70см,
  – ручка на сідло,
  – чохол на сідло,
  – засіб для чищення сідла Wintec.

 • Сідло виїздкове “Venus D” Prestige

  58,800.00

  Сідло виїздкове Venus D – це елегантне сідло з анатомічно сформованими колінними упорами. Панелі сiдла розроблені так, щоб дати більше свободи плечам коня. Сидіння м’яке і забезпечує відчуття близького контакту. Елегантне виїздкове сідло з монокрилом продається разом з фірмовим чохлом

 • Сідло виїздкове Butet PRO

  61,600.00

  Сідло виїздкове Butet виконане з м’якої та чіпкої шкіри. Врівноваженість сідла створює незрівнянний тісний контакт між вершником та конем та дає змогу вершникові прийняти позицію, яка є одночасно ефективною та зручною пiд час їзди. Має великі колінні упори, глибоке сидіння та блакитний кант ззаду. Продається разом з фірмовим чохлом та рiдною пiдпругою 130 см.

 • Сiдло виïздкове Custom Advantage Monoflap (Б/У)

  70,000.00

  Custom Advantage Monoflap – це глибоке виїздкове сідло з великими колінними упорами, яке дає справжнє відчуття близького контакту. Сідло виконане з додатковими гібридними панелями для додаткового захисту спини коня.

  Стан сідла: 4 місяці дбайливо використовувалося на одному коні (як нове).

Сідла для коней – це один з найважливіших елементів кінної амуніції. Від якості сідла будуть залежати здоров’я коня і комфорт вершника.

Купити сідло для коня: робимо правильний вибір

Існує безліч моделей сідел для різних дисциплін: виїздкові, конкурні, універсальні. Залежно від тієї дисципліни, якою ви займаєтеся, вам буде що вибрати з представлених в нашому магазині сідел для коней.
Вони відрізняються не тільки конструкцією, але і матеріалами, з яких виготовлені сідла для коней. Найбільш популярний матеріал – натуральна шкіра, це класика, перевірена часом.

Якщо ж ви хочете купити сідло для коня недорого, то вам будуть цікаві моделі зі штучної шкіри або синтетики. Не менш важлива якість виготовлення, тому в нашому магазині представлені сідла для коней різних марок і виробників.

Для того щоб сідло служило довго і надійно, йому потрібен догляд. Для цього в нашому магазині ви знайдете всі необхідні засоби, косметику і інвентар.

До будь-якого сідла потрібен збір – путлища і стремена, підпруги. Все це ви без проблем зможете підібрати в нашому магазині буквально не виходячи з дому.

Якщо у вас виникнуть сумніви або питання, просто зателефонуйте нам за телефоном і консультанти магазину HorseUA дадуть відповідь на всі ваші запитання.