Щітки та скребки для коней – які вибрати?

Виробники пропонують величезну кількість різноманітних засобів для чищення коней. Щоб не помилитися у виборі, важливо визначити які саме щітки і скребки для коней вам треба купити.
Починається чистка зі щітки для змахування. Вона має характерну довгу щетину, як правило, зі штучних матеріалів. Відмінно видаляє сіно, солому, тирсу і інше велике сміття, а разом з тим і поверхневий пил. Може використовуватися також для чищення вальтрапів або бинтів від шерсті.

Скребок (скребниця) незамінний – їм зручно вичищати брудні плями, об нього очищається щітка під час чищення коня, ним же можна робити коню масаж.

Щоб вичистити шерсть як слід, вибирайте очищувальну щітку – у неї короткий ворс, який може бути як синтетичним, так і натуральним, наприклад, з кінського волосу.

Для фінального «полірування» і для такого ніжного місця як морда, купіть м’яку щітку з натуральною щетиною. Альтернатива – спеціальна рукавиця з натуральної овчини або мікрофібри.

Хвіст і грива вимагають спеціальних гребінців або розчісок. Враховуйте, що волосся у коней досить жорстке, тож гребінці або розчіски повинні бути міцними.

Копита потрібно обов’язково чистити щодня. Для цього найкраще підійдуть універсальні гачки з жорсткою щіткою для видалення бруду. Для змазування копит засобами по догляду купіть спеціальний пензлик для копит.

Для купання коня є спеціальні щітки з поролоновою губкою в середині і жорсткою щетиною по краях. Капнувши в середину щітки трохи шампуню, ви легко і економно намилите коня, а щітка – вимиє бруд.

Визначившись у виборі, ви можете купити недорого щітки і скребки для коней в нашому магазині HorseUA.