Щітки та скребки для коней – які вибрати?

Виробники пропонують величезну кількість різноманітних засобів для чищення коней. Щоб не помилитися у виборі, важливо визначити які саме щітки та скребачки для коней вам треба купити.

Починається чистка зі щітки для змахування. Вона має характерну довгу щетину, як правило, зі штучних матеріалів. Відмінно видаляє сіно, солому, тирсу і інше велике сміття, а разом з тим і поверхневий пил. Може використовуватися також для чищення попон для коней, вальтрапів або бинтів від шерсті.

Скребок (скребниця) незамінний інструмент – їм зручно вичищати брудні плями, об нього очищається щітка під час чищення коня, ним же можна робити коню масаж.

Щоб очистити шерсть як слід, вибирайте очищувальну щітку – у неї короткий ворс, який може бути як синтетичним, так і натуральним, наприклад, з кінського волосу.

Для фінального «полірування» і для такого ніжного місця як морда, купіть м’яку щітку з натуральною щетиною. Альтернатива – спеціальна рукавиця з натуральної овчини або мікрофібри.

Хвіст і грива вимагають спеціальних гребенів або розчісок. Враховуйте, що волосся у коней досить жорстке, тож гребінці або розчіски повинні бути міцними.

Копита потрібно обов’язково чистити щодня. Для цього найкраще підійдуть універсальні гачки з жорсткою щіткою для видалення бруду. Для змазування копит засобами по догляду купіть спеціальний пензлик для копит.

Для купання коня є зручні щітки з поролоновою губкою в середині і жорсткою щетиною по краях. Капнувши в середину щітки трохи шампуню, ви легко і економно намилите коня, а щітка – вимиє бруд.

Визначившись у виборі, ви можете купити недорого щітки і скребки для коней в нашому магазині HorseUA.