Обираємо попону для коня

Попони – важливий елемент «гардероба» коней. Залежно від крою і матеріалів, попони для коней виконують найрізноманітніші функції. Тому перш ніж купити попони для коней, визначтеся з тим, які вам потрібні.

Денникова попона

Як правило, це тонка флісова попона, м’яка і досить довга, щоб укрити тіло коня. Її завдання – увібрати піт і швидко висушити коня після тренування, тим часом не даючи йому застудитися на протязі або переохолодитися. Кріпиться двома «підчеревними» ременями і однією застібкою на грудях. Денникова попона також знадобиться, якщо ви викорустовуєте косметику для коней (наприклад, гель холод-тепло) і потрібно накрити спину тварини. Дає коню досить свободи для пересування в деннику і на відпочинку.

Спальна попона

Попона для сну схожа на звичайну денникову, але коротша і має більш глибокий виріз на шиї – це дозволяє коню комфортно лягати і вставати. Кріпиться так само, як і денникова, але обов’язково потрібен підхвостний ремінь, щоб під час сну попона не сповзала і не перекручувалася.

Прогулянкова попона

Матеріали для прогулянкової попони залежать від погоди, при якій її будуть одягати. Це може бути:

  • х / б або сітка для літніх прогулянок (від москітів і комах)
  • плащівка від дощу,
  • фліс для весни та осені,
  • стьобаний варіант, утеплений синтапоном або ватином від морозів.

Такі попони, як правило кріпляться на грудях, під животом коня, під хвостом і мають додаткові гумки або ремені, які одягаються в районі стегон. У плеча і на грудях прогулянкові попони мають додаткові крокові складки. Можуть доповнюватися капором для шиї коня.

Яку попону купити

В Україні попони для коней найчастіше використовують універсально – і для денників, і для прогулянки. Широкий асортимент в кінному магазині HorseUA дозволяє недорого купити найрізноманітніші попони для коней, забезпечуючи вашого улюбленця комфортом і зберігаючи його здоров’я.