В Україні попруги для коней є окремою і дуже важливою частиною кінної амуніції. Це не просто додаток до сідла, а окремий інструмент, який при правильному підборі поліпшить життя і роботу вашого коня. Тому якщо вам потрібно купити попругу для коня, орієнтуйтеся в першу чергу на тип попруги і матеріал, з якого вона зроблена. Не забудьте, що вам також знадобиться пад або гель під сідло.

Види попруг

  • Стандартна – класична пряма попруга. Підходить для коней зі здоровою шкірою на животі і не дуже чутливих в цій області.
  • Анатомічна – це попруга, що має спеціальні вирізи в області ліктя і розширюється в середині. Не сковує рухи передніх ніг, краще розподіляє навантаження.
  • Попруга з фартухом – спеціальна форма попруги з додатковим захистом живота від ударів ногами при стрибках. Використовується в конкурі і триборстві.

Матеріали попруг

  • Нейлонові попруги – м’які, міцні, але може розтирати шкіру коня.
  • Неопренові попруги – дуже популярні зараз. Вони м’які, приймають форму тіла коня, не ковзають від поту і легко чистяться.
  • Шкіряні попруги – перевірена класика. Для більшості коней вони комфортні в роботі, при цьому дуже міцні. Вимагають регулярного догляду, як і решта шкіряного спорядження.

Якщо ж у вас особливо чутливий кінь, то до попруги можете купити спеціальний чохол з натуральної овчини – він пом’якшить тиск, не допустить розтирання шкіри, добре вбирає піт і бруд, а ще його легко прати.

Потрібно купити попруги для коней, а у вас ще залишилися питання і сумніви? Консультанти кінного магазину HorseUA завжди із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір.