В Україні підпруги для коней є окремою і дуже важливою частиною кінної амуніції. Це не просто додаток до сідла, а окремий інструмент, який при правильному підборі поліпшить життя і роботу вашого коня. Тому якщо вам потрібно купити підругу для коня, орієнтуйтеся в першу чергу на вигляд підпруги і матеріал, з якого вона зроблена.

Види підпруг

  • Стандартна – класична пряма підпруга. Підходить для коней зі здоровою шкірою на животі і не дуже чутливих в цій області.
  • Анатомічна – це підпруга, що має спеціальні вирізи в області ліктя і розширюється в середині. Не сковує рухи передніх ніг, краще розподіляє навантаження.
  • Підпруга з фартухом – спеціальна форма підпруги з додатковим захистом живота від ударів ногами при стрибках. Використовується в конкурі і триборстві.

Матеріали підпруг

  • Нейлонові підпруги – м’які, міцні, але може розтирати шкіру коня.
  • Неопренові підпруги – дуже популярні зараз. Вони м’які, приймають форму тіла коня, не ковзають від поту і легко чистяться.
  • Шкіряні підпруги – перевірена класика. Для більшості коней вони комфортні в роботі, при цьому дуже міцні. Вимагають регулярного догляду, як і решта шкіряного спорядження.

Якщо ж у вас особливо чутливий кінь, то до підпруги можете купити спеціальний чохол з натуральної овчини – він пом’якшить тиск, не допустить розтирання шкіри, добре вбирає піт і бруд, а ще його легко прати.

Потрібно купити підпруги для коней, а у вас ще залишилися питання і сумніви? Наші консультанти завжди із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір.